Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Jesszusom, az ilyen normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jesszusom, az ilyen normális?

Figyelt kérdés

Válaszoltam egy kérdésre, hogy ismerek egy lányt, aki utálja ha nyalják, de elvárja, hogy szophasson

Erre privátban rámír valaki, hogy hozzam össze a csajjal, mert ha nem teszem meg, akkor nekem kell szájjal kielégítenem őt

Pedig határozottan feltüntettem hogy pasi vagyok

wtf, mi van az emberekkel?


2019. júl. 9. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

HÚ! és mi lesz veled a szopás után?

Most komolyan, nem ismered a gyakori szabályait? Kötelező segíteni a szex nélkül maradt pasikon!!!!


Abszurd az egész amúgy..

2019. júl. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát, nem tudom, hogy röhögjek, vagy sírjak.

Én azt hittem, csak betámadnak minden nőt itt a faszik, de hogy más pasit is, mert ismer egy nőt... :D

2019. júl. 9. 23:12
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Lol, láttam azt a válaszod :D

Sok az elborult elme gyakorin, tiszta fertő

2019. júl. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
Hozz össze a csajjal, mert ha nem teszed meg, akkor neked kell szájjal kielégítened!
2019. júl. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

Bárkire rá ír bárki. 😃 Fel se vedd..

Én megnyitom aztán ennyi..

2019. júl. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!