Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Normalis hogy felek kiprobalni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis hogy felek kiprobalni fiuval? L

Figyelt kérdés

Mindig is a lanyok erdekeltek jobban, de azert kivancsi vagyok milyen lehet fiuval. Lannyal voltam egyutt jo volt, es most inkabb lanyt tudnek elkepzelni magam mellett.


Erdekel milyen lehet, de engem egy kicsit taszit az oral resze. A rendes szexre vagyok kivancsi.


Viszont felek, hogy ha kiprobalnam nem jonne be, igy mondhatom, hogy biszex vagyok, de ha nem lenne jo akkor leszbikus lennek. De egyszer szeretnek gyereket, meghazasodni, csaladot stb.


2019. ápr. 23. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell ettől félj ha toleráns férfivel teszed!
2019. ápr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Ha nem akarsz orálozni, akkor megmondod a pasinak... Én nem szoktam erőltetni, sőt kérni se, ha a nő magától csinálja, akkor hálás vagyok érte és ezt a jó érzést megpróbálom viszonozni neki.

Persze biztosan vannak olyan tuskók, akik erőltetik, hogy na bébi sz.pjál le, ha ilyen történne veled, akkor otthagyod...csinálja magának..

2019. ápr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Persze normális az ha elsőre idegenkedsz tőle,baromi jó érzés amikor a fiú benned van,meg fogod szeretni.:)
2019. ápr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Vannak a kiváncsi leszbikusok, ez tök rendben van aztem. Itt a gyakorin már megtalált egy ilyen lány egy (szigoruan 1db) alkalomra. Ja és egy másik aki csak a kiverést akarta kipróbálni.

F (hetero)

2019. ápr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a normalis valaszokat, az ajanlatok meg nem erdekelnek! (privik)
2019. ápr. 23. 12:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, max rájössz, hogy tetszik vagy nem. Ha normálisat fogsz ki, akkor meg leáll, ha mégse jön be neked a dolog.
2019. ápr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hat elobb utobb kifogom. De a felelem nem attol van, hogy fajna, (tudom hogy kellemetlen lenne eloszor) hanem hogy ott taszitana a dolog es nem mondhatnam azt tobbet hogy biszex vagyok. Ezt igy konnyebb elfogadni nekem is, meg masoknak is talan.
2019. ápr. 23. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!