Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Jelen pillanatban úgy érzem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelen pillanatban úgy érzem, képtelen vagyok egy lánnyal párkapcsolatban élni, azt érzem eljött az idő hogy végre megismerkedjek egy sráccal, mi lenne a helyes döntés? 26F

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem és tisztelem a nőket, csodálom a női nemet! De sajnos túl sokat és túl sokszor csalódtam már lányokban, egyszerűen már nem kívánom őket párkapcsolati értelemben. Az esetek túlnyomó részében azt kapom, hiába próbáltam a legjobb formámat nyújtani a randin, hogy "Te egy nagyon aranyos és udvarias srác vagy, de sohasem járnék veled. Túl udvarias, túl kedves vagy és túl sokszor kérsz elnézést, barátok lehetünk maximum!". Én ebbe belefáradtam és nem szeretném még egyszer ezt a mondatot hallani. Ha egyszerűen nem tudják elfogadni a lányok, hogy "túl udvarias" és hogy "túl kedves" vagyok és "túl sokszor kérek elnézést", akkor szerintem nekem egész egyszerűen nincs dolgom a nőkkel.


Könnyen elképzelhető hogy majd a távoli jövőben megint érdekelni fognak a lányok romantikus értelemben, de jelen pillanatban sajnos erről szó sincs. Barátilag természetesen örömmel beszélgetek lányokkal, de többről most szó sem lehet. Nagyon jó dolog, hogy a családom teljes mértékben megért engem és támogat, semmi gondjuk nincs azzal hogy biszexuális vagyok! Sőt, Anya azt mondta, "Csodálja hogy eddig erőltettem a nők témát, mert látja hogy mennyire sokat bántottak engem!". Ez nagy megnyugvás nekem, az ismerőseim jelentős része is megérti a dolgot, tulajdonképpen majdnem mindenki! :) Jelen pillanatban mi lenne a helyes döntés?


Hallgassak a szívemre és kezdjek ismerkedni srácokkal, vagy várjak amíg megint érdekelni fognak a nők? Úgyis mindig szerettem volna egy srácot is, most pedig amúgy sem kívánom a lányokat. Vagy várjak ameddig vége ennek a "nem szeretnék lánnyal lenni" korszaknak?


2019. júl. 1. 00:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Huh nem vagy könnyű helyzetben. Akikkel eddig randiztal elég gazak, túl udvarias? Mi kell nekik, hogy megalázzák őket mindenki előtt.. nem is értem a mai lányokat. Semmi sem elég jó nekik. Valószínű hogy nem a megfelelő lánynál probalkoztal, de értem a te helyzetedet is sokat csalodtal és már eleged van lehet jót tenne egy kis változás, próbálj ismerkedni fiúkkal aztán majd úgyis érzed neked mi lesz a jó a későbbiekben. Kitartás 🙂

22l

2019. júl. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 0224 ***** válasza:

Szerintem hallgass a szívedre és csináld úgy, hogy TE legyél boldog.

Az, hogy valaki túl kedves, túl udvarias szerintem sosem volt probléma ha ezek a lányok máshogy gondolták az élettől még vissza fogják kapni.

Meleg/28F

2019. júl. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj semmin, tégy úgy, ahogy jónak látod. Semmiképp ne várj arra, hogy hátha végetér ez a “korszak”, hiszen mi van, ha soha nem fog? Vagy évekig várnál, magányosan, holott boldog is lehetnél egy sráccal. Hidd el, egyetlen helyes döntés van mindig: ha azt teszed, amit a szíved mond. Ne agyalj. Ismerkedj fiúkkal, próbáld ki, aztán lehet egyszer visszatérsz a nőkhöz, de az is lehet, hogy megtalálod az életed párját egy fiú személyében. Hajrá!
2019. júl. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Döntöttem, a szívemre fogok hallgatni! :) Teszem amit helyesnek érzek. Beszéltem itthon is erről, azt mondta a családom, hogy támogatják a dolgot, nincs semmi baj vele! Nekik az a fontos hogy a párom kedves és udvarias legyen. Remélik, hogy fiúkkal legalább szép élményeket szerzek, ha már ennyire balszerencsés voltam a nőkkel. :(
2019. júl. 1. 13:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Wow azta, milyen jófej anyukád van! :D

Szerintem hallgass a szívedre és ismerkedj srácokkal!

Így meg nagyon szuper egyébként, hogy elfogadnak a körülötted élő emberek.

2019. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!