Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan adhatnam finoman a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adhatnam finoman a pasim tudtara, hogy tetszik az egyik baratja, es hogy szeretnem tobbesben kiprobalni?

Figyelt kérdés

Sokat logunk egyutt es szerintem a sracnak is bejovok, de o valahogy ilyen konzervativabb vagy nem is tudom, igazabol csendes fiu, de tenyleg nagyon helyes:D

Raadas nincs most senkije!


Ovatos szeretnek lenni mert jo baratok es nem szeretnem, hogyha esetleg megtortenik koztunk ez a dolog akkor osszevesszenek.

Igazabol a baratom picit neha feltekeny, de azert nem veszes:D

Viszont ugy szeretnem hogy ok hozzak fel a harmast es nekem csak bele kelljen egyeznem:)


Szerintetek?



2019. jún. 27. 06:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Így ahogy itt leírtad. Szóból ért az ember
2019. jún. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Jo, de az nem olyan!

Szeretem mikor kitalaljak amire gondolok:D

2019. jún. 27. 07:05
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

Sajnos nem tudok érdemben válaszolni, de


Ha bármelyik fiú olyan mint én, ez nem fog menni. Pl izgat engem is a gondolata ennek, DE nem bírnék elviselni magam körül egy másik meztelen fiút. Ha bármelyikük ilyen, akkor ez nem fog menni.


Nem ártana azt is tisztáznod, hogy ezzel valóban hármas a célod vagy konkrétan az, hogy a másik fiút is kipróbáld. Utóbbihoz ugyanis ugye nem kell hármas.


Amúgy megirhatnád ide ha van folytatás, kiváncsi vagyok a fejleményekre.

2019. jún. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Mond neki h xy(fiud) nem próbálnánk ki hármasba?

Xy: kivel?

Te: esetleg, xy barátoddal? elég vonzó srác.



Vagy ilyesmi

2019. jún. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a neked leginkább tetsző megoldás, amit ők is megértenek az az, hogy ráírod egy papírra, hogy "megdugnátok ketten egyszerre?", majd ha igent mondanak, elkezded játszani a bizonytalant meg kéretni magadat.
2019. jún. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%

én eddig egyszer hármasoztam, de a barátom akkor nem volt ott.

amikor megkérdeztem, hogy őt izgatná-e, hogy ketten kényeztetnek, azt mondta, hogy igen, de zavarná, hogy más fiúval is vagyok, max a legjobb haverjával vállalná be, de vele már egyszer lefeküdtem régebben és annyira nem volt jó.

sztem te is kérdezz csak így általánosságban, h őt izgatja-e a hármas, meg a két fiú egy lány felállás és akkor utána, hogy kit tudnátok elképzelni harmadiknak és akkor felvetődik a pasid haverja, aztán egyszer iszogattok és akkor rámászol a pasidra és felizgul a haverja is és beveszitek harmadiknak.

2019. jún. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 kisördög1 ***** válasza:
74%
Vezesd rá! A "4"-es elég jól leírta, csak kicsit vezesd rá a megfelelő pillanatban. Persze lehet hogy nem baj, ha kicsit flörtölsz - csak ő vegye észre - óvatosan a baráttal is, hogy a "kedv" nála is felébredjen rá(d).
2019. jún. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%
A begörgött likaddal miért akarod tönkretenni a barátságukat? Kevesebb éjjel nappalt kellene nézni.
2019. jún. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ennek nincs olyan fiú aki örülne:D szerintem senki nem akarja a haverjaval dugni egyszerre a barátnőjét. Megalázó lenne neki nagyon. Az teljesen más ha egy random csajt dugnak meg ketten, de ha az egyikkel kapcsolatban vagy akkor az már para. Ne is hozd fel szerintem neki ezt a témát, se a barátjának.18L
2019. jún. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem is értem ezt a hármas dolgot a reszedrol, valamilyen szinten inkább téged a barátod spanja izgat, azt szeretnéd hogy ő kefeljen téged, mivel elvileg bejön neked, és te is neki, vagy szakíts a barátoddal, és dugasd magad a másik sráccal, vagy engedd el ezt az ötletet.
2019. jún. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!