Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan derítsem ki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki?

Figyelt kérdés

Jó ideje gyönyörködöm a női testben, szerintem minden lány nagyon szép. Beindít egy popsi, legyen az kicsi vagy nagy, elvarázsol a cici, szintén mérettől függetlenül na de egy egy szép punci totál kinyír. Ha épp játszom magammal akkor mindig olyan videókat keresek ahol szép a csaj, és sokszor inkább az ő testét figyelem. Elgondolkoztam azon, hogy biszex vagyok e, de például csajjal már nem tudnék csókolózni, csupán a test vonz.

Eddig még csak fiú barátaim voltak, hozzájuk teljes mértékben vonzódtam.

Bátrabb pillanataimban kipróbálnám milyen is puncit nyalni de intovertált személyiségem miatt nincsenek barátaim, akin esetleg próbálhatnám, idegenekkel viszont teljesen zavarba lennék. Kellemetlen helyzet. Biszex lennék? Vagy ez csak valami tini baromság amit remélhetőleg hamar elfelejtek?

18L, bármennyire is poén, homofób🤭


2019. jún. 20. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:

enyhén biszex vagy, én is így vagy vele.

még sosem nyaltam lányt, de ha lenne rá alkalmam nem utasítanám vissza.

19/L

2019. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért az érdekes hogy beindít a lányok teste, simán kinyalnál egy csajt, de a csók taszít velük. Szerintem ez abból adódik hogy homofób vagy, és nem akarod elfogadni magad.

Amúgy igen, valószínű hogy valamilyen mértékben biszex vagy, próbáld ki és kiderül. Sok lány keresztül megy ezen, főleg ebben a korban, szóval ne úgy gondolj rá mint egy rossz dolog.

2019. jún. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 NNNándi ***** válasza:
Én biszex passzív pasi vagyok. Engem csaka amásij pasi pénisze izgat fel. Ha szophatom vagy ha szex van. Szerintem nem fura.
2019. jún. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!