Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan derítsem ki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki?

Figyelt kérdés

Nemrég megismertem egy nagyon kedves hölgyet, aki rögtön szimpatikus lett számomra. Amikor ismerősök lettünk fb-n, ránéztem, hogy mit lehet megtudni róla. Az adatlapján szemet szúrt nekem a következő: "Érdeklődés: nők és férfiak." Ha ezt így kiírta, biztosan biszexuális, igaz?

A helyzet az, hogy eddig abszolút heteroszexuális nőnek vallottam magamat, de amióta pár nappal ezelőtt véletlenszerűen találkoztunk, egyfolytában ő jár a fejemben, és még jobban érdekel, hogy most akkor mi ez az fb-s kiírás részéről. Csak ahhoz még túl friss a kapcsolatunk, hogy meg merjem kérdezni tőle. Plusz elég nagy a korkülönbség köztük (ő az idősebb), ami részemről nem akadály, de nem tudom, hogy saját maga felé ez nem alakít-e ki komplexust a kezdeményezésben, ha esetleg úgy alakul a dolog...

Ha valaki volt már hasonló helyzetben (akármelyik oldalt képviselte), érdekelne a véleménye.



2017. aug. 12. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
pl figyelj már néztem az adatlapod és az érdeklődésed rosszul lett beállítva
2017. aug. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%
Biszex akkor. Ez miért ekkora történet 2017-ben, hogy napok óta pörögsz rajta? Heteróként miért érdekel ennyire? Mert ugye akkor te csak barátkozni akarsz... Le merem fogadni, ha ezt nem látod, negyedennyire sem pörögnél ezen. "Heteró" nő meg a francokat :D Azért izgat ennyire, meg lett rá essély, hogy a saját nők iránti vágyad megéld.
2017. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!