Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan derítsem ki hogy van e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki hogy van e nála esélyem?

Figyelt kérdés

Én egy biszex fiú vagyok és az egyik fiú ismerősöm eléggé bejön :D

Vannak dolgok,amik alapján arra gyanakszom,hogy valószínűleg ő is bi,de nem tudom biztosan.

Az lenne a kérdésem,hogy hogyan tudhatnám meg,hogy én meg ő egy térfelen játszunk e anélkül,hogy rájönne,hogy én az vagyok,mert ha ő nem az az elég kínos lenne és még tönkre is tenné a barátságunkat. :/


Előre köszi a válaszokat! :)



2018. szept. 1. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen dolgok alapján gyanakszol h biszex?
2018. szept. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Írj rá másik néven vagy másik Facebook fiókkal
2018. szept. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

A beszélgetés nem jutott még az eszedbe?

Ugyanis ez a legegyszerűbb. Két sör, vagy amit szerettek, mellett beszélgetni a szexualitásról. Először általnosságban, ahogy két férfi beszélget, majd lehet meleg témát is felhozni. A reakcióból ki lehet találni, hogy lenne-e esélyed nála.

2018. szept. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#1 Az alapján,hogy néha ilyen szexuális jellegű megjegyzéseket tesz,néha meg,amikor nem figyelek oda áll a hátam mögé és úgy csinálja,mintha meg akarna dugni.
2018. szept. 2. 12:25
 5/6 A kérdező kommentje:

#2 Egy próbát megér :)


#3 Igazad van és gondoltam is rá csak elég nehéz nekem bármiről is beszélgetni vele,

mert egyetlen pillantásától úgy zavarba tudok jönni,hogy utánna nem is merek ránézni.

Nem hogy még ilyen témákról beszélgessek vele :) De végülis meg kell próbálnom,mert tudom,hogy évek múlva megbánnám,hogy talán azért nem lett semmi köztünk,mert ennyire bátortalan voltam :)

2018. szept. 2. 13:26
 6/6 he84 ***** válasza:
55%
Szerintem is beszélj vele erről. Ám ha kiderül, hogy ő mégis heteró és tudja mit akartál tőle, nem tenné tönkre a barátságotokat, ez túlzás. Legalábbis alap esetben nem, ha valóban igazi barátok vagytok. Ha ez tönkretenné, akkor nem is igazi barátod.
2018. szept. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!