Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok ti hogy nyomjátok el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy nyomjátok el magatokban?

Figyelt kérdés
Ha egy lány biszex és a párja pasi hogy nyomja el hogyha néha nőkre is vágyik? Mert mondjuk néha feltör az érzés hogy csajjal is lenne.
2019. jún. 16. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Én megengedem a feleségemnek, hogy ágyba bújjon nőkkel.

Keress ilyen pasit, mert másképp gázos lesz egy életen át.

2019. jún. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát a mostani barátomat kérdeztem és azt mondta hogy szerinte megcsalás. Mert amúgy tényleg az is lenne csak hát.. :/
2019. jún. 16. 18:54
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle hogy akkor hármasban benne lenne e na akkor rögtön nem lenne megcsalás neki erre még fogadhatsz is nagy tételben

Még ő is élvezné és megbeszélés kérdése csak hogy ki kihez hogy viszonyul stb ki kihez hogy nyúlhat vagy nem nyúlhat

2019. jún. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Arról már beszéltünk, csak sosem tálaltunk olyan lányt aki benne lett volna
2019. jún. 16. 19:06
 5/10 anonim ***** válasza:
3-asban ez win-win lenne!
2019. jún. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez van velem is, borzasztó nehéz időnként. 😣 Próbálom kerülni az olyan helyzeteket, személyeket amik "bűnbe vinnének" 😂 Mi sokat beszélünk erről barátommal és együtt nézünk olyan sorozatokat, amikbe leszbikusok vannak, mert nekem ezek segítenek egy kicsit.😄
2019. jún. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. jún. 16. 20:21
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az elmúlt évben nagyon rám tört a lányok iránti vonzódás, de 2 éve kapcsolatban vagyok. Majdnem ráment az egész kapcsolat.

Elnyomni nem tudtam, kiélni se tudtam, nem izgatott a párom szexuálisan. Egyszerűen borzalamas volt, pedig szeretem, csak a vágyaim másfelé vonzottak. Nagyon remélem hogy nem jön elő megint. A lelkem nem bírta volna ki ha megcsalom egy lánnyal még úgy se hogy ő megengedte. Sokat beszélgettünk erről és nem jutottunk előrébb. Most elmúlt, vagy csak alább hagyott ez a vágy.

2019. jún. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jézusom hát ja ez amugy tényleg elég rossz >< nekem nem is engedné meg a párom. Szerinte ugyanúgy megcsalás mert amugy tényleg megcsalás is csak ugye sok pasi szerint az nem megcsalás ha azonos nemmel...
2019. jún. 16. 20:57
 10/10 anonim ***** válasza:
3asban is csináljuk...mondjuk eléggé elhanyagoljuk szegénykét.
2019. jún. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!