Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hol probalkozzak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol probalkozzak?

Figyelt kérdés
Zala megyei, 18 eves lány vagyok. Párt keresek magam mellé, de sajnos nincs szerencsem lányok/nők terén. Úgy vágyom rá, hogy ne interneten keresztul ismerkedjek meg valakivel. Hol es hogyan probalkozhatnek ismerkedni? Kerlek adjatok tanacsot. Irjatok bátran.🙂

2019. jún. 13. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Nem ismerjük Zala megyét
2019. jún. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak a fiusabb lanyokrol sejtem, hogy leszbikusak. De nekem ok nem jonnek be sajnos. A noiesebbekrol viszont nem tudom megallapitani. Utana mar kezdemenyeznek beszelgetest, ha latnam rajta.😕
2019. jún. 13. 21:43
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

#2

Anélkül is lehet ismerkedni, hogy látnád a másikon, hogy biszex, vagy leszbi. Ez nincs ráírva senkire. Próbálj ismerkedni neked tetsző lányokkal, csak ne arra menj, hogy azonnal tudd, hogy milyen szexuális beállítottságú. Ez ráér a második, harmadik, vagy akárhányadik találkozáskor.

2019. jún. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Én erre csak annyit fűznék hozzá, hogy a hetero nőkbe is benne van a leszbikusság. Nem ismerik el, még nem tudják. De ha esetleg "olyan" társaságba kerül...

Tudnék mesélni.:)

20/N/Bi

2019. aug. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kiskorom ota a fiukkal ertettem szot konnyen. Mindig fiu barataim/haverjaim voltak. Akik mara mar nem reszesei az eletemnek. De lany baratnok tovabbra sem akadtak/akadnak. Egy tarsasag reszese sem vagyok sajnos. Ezert is szeretnek baratkozni is elsosorban, ismerkedni. Hatha igy tobb eselyem lesz. Mint igy egyedul belefutni a vakvilagba korulbelul.🙂😊
2019. aug. 14. 22:55
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Maganyosabb lanyokat keress szorakozohelyeken, kavezokban, stb.

Es siman, ha megvan az osszhang, tedd ki az "indexet".

Vagy ha mentek haza, klasszikusan, elvalasnal siman probalj ra, h lesmarolod.

Egyszeru ez, ne bonyolitsuk.

27/biL

2019. aug. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Osszeszedem magam es probalkozok! Koszonom😊
2019. aug. 14. 23:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is Zala-megyei vagyok 😃 18/L/Bi
2019. okt. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Regelj fel Tinderre ;)
2019. okt. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!