Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek próbálkozzak?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek próbálkozzak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel kicsi korunk óta jóban vagyunk, majd 20 éve. Az elmúlt másfél évben, mióta elmondtam neki, hogy biszex vagyok, többször volt, hogy hozzám bújt, kifejezetten élvezi az érintésem. Mindkettőnknek van kapcsolata, és ezek az összebujásos dolgok alkohol hatása alatt történtek többnYire. Józanul is sokszor bújik, de valahogy mindig megzavartak minket, mikor.már kezdett volna a dolog izgalmassá válni. XD Ennyi idő után érdemes megprobálkozni a barátság extrákkal dologgal? Miután elmondtam.neki ezt a biszex dolgot, sokszor szóba hozta "de csak kíváncsiságból".
2017. jan. 22. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kapcsolatban vagy ne legyél hűtlen
2017. jan. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A páromat nem zavarja, beszéltem már erről vele többször.
2017. jan. 22. 19:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
De a csaj is kapcsolatban van. Szóval az ő barátját zavarhatja.
2017. jan. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk ezt neki kell tudni, de ahogy fentebb írtam, többször ő közeledett felém, így nem hiszem, hogy izgatja őt, vagy a párját. (vagy nyilván a srác nem tud róla)
2017. jan. 23. 13:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolkodnék a helyedben. Dobd be magad és hajrá! :)
2017. jan. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A pasik általában nem sértődnek meg túlságosan/egyáltalán ha megtudják, hogy a barátnőjüket érdekel a dolog egy másik lánnyal, esetleg már próbálta is. Max ilyenkor egy 3-ast szeretnének összehozni majd.
2017. jan. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!