Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek próbálkozzak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek próbálkozzak lányoknál?

Figyelt kérdés

Elég sokat nyomulok lányokra aminek okából közeli kapcsolatban is állok velük.

Szívesen alkotnék párkapcsolatot viszont csóknál tovább nem merek menni adottságaim miatt..

Sajnos a péniszemmel kapcsolatban teljes mértékben azt érzem hogy el lettem rontva..

12 cm hosszú, 3,5cm széles és gyorsan elsül.

Nem szeretnék csalódottságot okozni sem a másik félnek sem magamnak.. nem akarom hogy megalázzanak adottságaim miatt és erről beszéljen mindenki..


Szerintetek próbálkozzak tovább a lányoknák és ne féljek eljutni odáig vagy hagyjam az egészet és könyveljem el magamban azt hogy soha nem fogok nővel lenni??

Segítséget köszönöm



2016. okt. 7. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, próbálkozz.
2016. okt. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés már volt valamikor a napokban.
2016. okt. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A fütyülőt használni kell, ha rövid, ha vékony. Ne félj attól, hogy mi lesz, mivel úgyse tudsz még semmit a dolgokról. Próbáld berakni egy rendes, nem túl nagyszájú lányba, aztán majd meglátod.


A megítélésed miatt ne aggódj, mert ha úgyse dugsz, akkor semmit nem érsz vele. Ha hamar elsülsz, az se akkora gond, megmondod hogy hoppá, bocsi, gumit cserélek és berakom mégegyszer, másodjára meg már mindenki tovább bírja. Én sose csináltam ebből ügyet, volt hogy épp csak beraktam és már el is mentem, na mondom látod ilyen szexi vagy, na várjál, 1 perc és folytatjuk.


Egyébként sok embernek van kis farka, sok nőnek van csúnya melle, puncija, nem olyan tökéletes mindenki, mint hiszed.

2016. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!