Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti mindig tudtátok, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mindig tudtátok, hogy melyik nem vonz jobban?

Figyelt kérdés

2019. jún. 13. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom és ezt is tapasztalom, hogy egy biszexuális életében vannak ciklusok, hogy melyik nem vonzóbb számára. Volt időszak mikor szinte csak férfiak vonzottak, volt mikor csak nők. De szerintem egyénenkémt életerő lehet.


26/L/Bi

2019. jún. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Előzőnek igaza van.

Én ugyan meleg vagyok, de vannak biszex partnereim már elég régóta, ők is így mesélik el.

2019. jún. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egyáltalán nem. Nekem is időszakaim vannak. Néha megveszek egy nőért, máskor pedig nem bírom férfi nélkül. 20L
2019. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze:)

A fiúk mindig is jobban tetszettek, lányból csak egy bizonyos szűk réteg jön be

2019. jún. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Az előző válaszok alapján valami különc biszexuális lehetek. Bár biszexuális vagyok, a saját nemem mindig is jobban érdekelt. A nők szinte sose vagy alig-alig érdekeltek. Annyira sosem foglalkoztatott az ellenkező nem, hogy náluk erőlködjek...


25/F

2019. jún. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is kitűnök az előzők közül. Mindig is sokkal jobban vonzottak a nők mint a férfiak. Egy nőben minden porcikáját,minden személyiség jegyét és apró dolgot imádni tudok az utolsó pontig. Sokkal "szebbek" számomra és csodálni valóbbak mint egy férfi. Míg férfiaknál személyiség jegy ami konkrétan tetszene mai napig nincs,legyen kedves meg átlagosan kinéző és ennyi. Nem tudok annyit csodálni se külsőre se belsőre mint egy nőben. 19/f
2019. jún. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen a szèp fiu arcok vonzanak

Csajt sose csókolnèk meg de sracot igen

2019. jún. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen!
2019. jún. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes kérdés! :) mindig csak lányokkal voltam most kezd vonzani a Biszex dolog 25/F
2019. júl. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon választanom kellene a sajátom, és ezt azért érzem/tudom, de nekem is időszakaim vannak mikor melyik nemre vágyok inkább.
2019. júl. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!