Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Akik jobban vonzódnak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik jobban vonzódnak az egyik nemhez ti mindig is tudtátok, hogy így van vagy csak egy bizonyos kor után?

Figyelt kérdés
Nagyon nem tudom eldönteni, hogy nálam mi a helyzet szóval nagyon érdekel, hogy kinek mi a válasza.

2019. ápr. 23. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én igazán csak a nőkhöz vonzódok, csak szeretek néha pasikat szopatni. Tetszik, mikor egy pasi szopja a farkamat. De csak ennyi. Főleg ha fiatal az illető.

25F Bp

2019. ápr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatot csak nővel tudok elképzelni. Feleségem van, de szexuálisan jobban vonzódok a férfiakhoz.
2019. ápr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
az a nagy helyzet h a bisexség az első lépés magad felvállalásában. aztán majd 5 év és a melegséget is elfogadod. eddig akit csak ismertem, szinte mind így történt, csak az időtzartam volt eltérő.
2019. ápr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#3

13 évesen kezdtem el sejteni, hogy biszex vagyok, 25 éves koromtól pedig biztosan tudom. Azóta sokszor öt év telt el, és nem lettem meleg. Annyira nem lettem meleg, hogy feleségem van, meg gyerekeim, miközben továbbra is vonz a szex a férfiakkal is.

2019. ápr. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!