Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Akik hosszabb ideig vonzódnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik hosszabb ideig vonzódnak az egyik nemhez jobban aztán meg ugye a másikhoz azok az emberek, hogy tudnak tartós kapcsolatban élni?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy tegyük fel szerelmes vagy egy fiúba lányként de egy idő után megint előjön a "lányos időszak" és akkor nem borul minden? Vagy ez hogy megy?

2018. nov. 11. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Aki megfog annyira hogy szerelmes legyek belé, és minden jól megy, én tuti nem nézek más iránt. Szóval ha össze jövök egy lánnyal, akkor nem lesz fiús időszakom. 😊 Bár srácba még nem voltam szerelmes. 😅
2018. nov. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Fura ez a dolog. Most alakul valami egy férfival, de nem merem bevállalni, mert nem tudom meddig bírnám nők nélkül, így játszani sem szeretnék vele.

95%-ban nőkhöz húzok inkább, kapcsolat és szex terén is

N

2018. nov. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Engem pl már pár éve a lányok jobban vonazank és teljesen össze vagyok zavarodva mert kapcsolatot nem tudok velük elképzelni fogalmam sincs, hogy miért. Fiúkkal viszont igen és voltam is már szerelmes meg ezelőtt fiúk is tetszettek.

De hogy mi lesz ha kapcsaltban leszek és ez a lányos időszak újra előjön azt nem tudom.

2018. nov. 11. 19:27
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Szívás ez valahol, jobb az ha csak az egyik térfél játszik.
2018. nov. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Én még nem találkoztam olyan biszexel aki mindkét nemhez ugyanúgy vonzódna, tarts önvizsgálatot. Ha meg férfiakba vagy szerelmes, szex során kielégülsz probléma megoldva legyél férfival.
2018. nov. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, tessék, itt vagyok élő példaként, mindkét nemhez ugyanannyira vonzódom. Pontosabban csak a férfias férfiakhoz és a nőies nőkhöz.

A kérdésre válaszolva Magyarországon egy biszexuális számára a legjobb út a nyitott kapcsolat ellenkező neművel. A nyilvánosság előtt van egy hetero pár, közös megegyezésre meg mindenki azt csinál, amit akar. A kölcsönös tisztelet ugyanúgy játszik itt is mint bármelyik párkapcsolatban. Én így élek boldog házasságban hét éve. Bár nálunk mostanában extrém megnyilvánulásai vannak a módszernek, úgy néz ki, hogy működik.

28 N

2018. nov. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ez mindenkinek egyéni döntése én nem tudnék így élni, meg az ilyen hármas hasonló dolgoktól irtózom. Meg eleve ha szeretek valakit nem csalom meg azért mert biszex vagyok.
2018. nov. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!