Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuálisok, ti férfit vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuálisok, ti férfit vagy nőt tudtok könnyebben felszedni?

Figyelt kérdés
Akár szexre, akár párkapcsolatra. Mindkét nem válasza érdekel.
2019. jún. 11. 07:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lányként fiút, mert több fiú van a környezetemben aki a lányokat szereti mint lány. Egyszerű matematika
2019. jún. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Biszex férfi vagyok,de nőt nem keresek.

Egy normális, megbízható férfit keresek, de vagy nincs ilyen,vagy nem is lesz. Csak gyáva, hazug, magukkal tisztában nem levőkbe botlom.Pedig nem párkapcsolat, csak amolyan szexhaverság érdekelne,

2019. jún. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ferfikent ferfit sokkal konnyebb. Egy not sokkal nehezebb meghoditani is es szexelni sem szeretnek csak ugy.
2019. jún. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én általában a lányokat könnyeben felszedem nem tudom miért pedig a fiúk jobban érdekelnek ch.

19/f

2019. jún. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk,hogy pasit....de igazából egyiket sem.

A többseg kamus gyáva sz@r alak.

2019. jún. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez, hogy férfit, vagy nőt könnyebb felszedni, függ a lakóhelytől is. Amíg egy 170 ezer lakosú városban éltem, alkalmi szexre könnyebben találtam pasit. Minél kisebb helyen él valaki, annál nehezebb a saját nemével kapcsolatot létesíteni a társadalmi rossz beidegződések miatt.

F/bi

2019. jún. 13. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hol el az emver,,az igen fontos,,,,de azt hiszem fiut konnyebb
2019. jún. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lány vagyok. Párkapcsolatom eddig csak fiúval volt, most is épp barátom van. De randiztam már lánnyal is. Alkalmi kapcsolat nem érdekel, ahhoz soha nem kerestem embereket, úgyhogy erről nem tudok nyilatkozni.
2020. febr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Alkalmira srácot egyszerübben találtam mindig.

A lányok valahogy bonyolultak nekem ebből a szempontból.

Kapcsolatra viszont pont a forditottja.

34/f

2020. febr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!