Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Panszexualisok, biszexualisok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Panszexualisok, biszexualisok. Eltudnatok ezt fogadni?

Figyelt kérdés
fiu vagyok, de nem erzem magam fiunak. sokkal jobban erzem magam, ha lanykent kezelnek. a szexben is inkabb az alarendelt, noiesebb szerep tetszik. lanyokkal talan a kolcsonosseg ami oke, fiukkal csak az alarendelt szerep. eltudnatok ezt fogadni? hogy nezne ki igy egy parkapcsolat? kort es nemet is legyszi. egyebkent en panszexualis vagyok. :)
2019. jún. 7. 17:25
 1/9 A kérdező kommentje:
ami fontos: nem csak az, h azt szeretem, ha annak kezelnek, hanem lanynak is erzem magam.
2019. jún. 7. 17:26
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért amiért lepontozol. Ha csak egyféle választ fogadsz el akkor minek írsz ki kérdést?
2019. jún. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
azert irnek neked privit, mert lepontozlak? senkit nem pontoztam le, kezdjuk ott. a masik meg, h senkinek nem all szandekomba privit irni. nemleges valaszt is elfogadok, nem tudom honnan szeded, h nem. komolyan agyrem.
2019. jún. 7. 18:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom ezzel, elfogadnám.
2019. jún. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a korod es a nemed is leirod? koszi egyebkent.
2019. jún. 7. 20:40
 6/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Lány vagyok és 19 éves.
2019. jún. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én biszex vagyok, de sok esetben férfinek érzem magam, így semmi bajom nem lenne vele!

18/L

2019. jún. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is teljesen elfogadható lenne csakhogy én is szeretek "csajoskodni" így lennének problémáink.
2019. jún. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha találsz egy normális párt, akkor ő valószínűleg elfogad olyannak, amilyen vagy. (A pánszexuális embereket nem érdekli a nem és a szexuális szerep. Ha kell, alkalmazkodnak :))
2019. jún. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!