Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk, veletek történt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, veletek történt már ilyesmi?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, eddig a lányok érdekeltek, viszont a hetekben úgy érzem, valamilyen szinten a fiúk is elkezdtek szexuálisan érdekelni. Van-e itt olyan, aki tapasztalt hasonlót, és aki igen, az "úgy maradt", vagy ez csak átmeneti volt? (azért kérdem, mert eddig nem igazán vonzottak a fiúk)

Sokszor lehet olyat hallani, hogy kamaszkorban átmenetileg, a hormonok játéka miatt ez előfordul.

18/f


2019. jún. 7. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Velem is hasonló van most de én már nem vagyok kamasz

27f

2019. jún. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
persze van ilyen,nekem is volt bnöm es a az ismerösömnek is,,aztan kiprobáltuk,,es tök jo volt
2019. jún. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló cipőben járok. Igaz én már nem vagyok kamasz!

Kamasz korbna valóban a hormok bele szólhatnak a dolgokba, esetleg a kíváncsiság is. Mint mondtam nálam ez már nem opció. Még nem érett meg az elhatározás, de, ha találok egy türelmes, segítő partnert, akkor ki fogok vele próbálni dolgokat. :) 33/F

2019. jún. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%

Kamaszkorban átmeneti, később viszont kialakul, hogy milyen arányban kívánnád egyik vagy másik nemet.

Ami pedig azt illeti, hogy turelmes és tapasztalt segítőt vár a kezdők többsége, sajnos részben igaz.

Magam is tapasztalt és turelmes vagyok, gyengéd, helyem is van, de akivel úgy néz ki, összejönne, mind megijed és eltűnik.

Aztán itt olvashatjuk, hogy nem jön neki össze,stb. Lépni merni kell, mint mindenben az életben !

2019. jún. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!