Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Esetleg tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Esetleg tudnátok nekem valami tanácsot adni? Veletek történt már ilyesmi, el tudnátok nekem ezt mesélni?

Figyelt kérdés
Egy 20 éves lány vagyok és hát egy ideje már kicsit több van köztünk a főnökömmel mint munkatársi viszony, egyébként ő 29éves és nem rég lett vége egy hosszú párkapcsolatának. Szóval körülbelül egy hónapja/másfél hónapja már találkozgatunk.De erről senki nem tud és mindent titokban kell tartanunk,és úgy érzem ez egyre jobban kezd engem zavarni..többször is aludtunk már együtt és elég hamar oda adtam magam, egyszóval már többször is lefeküdtünk, de nem érzem azt hogy komolyak lennék a szándékai.Én komolyan gondolnám vele,és szeretnék párkapcsolatot,de nem merem ezt közölni vele,mert félek hogy ezzel mindent el rontok. Persze azt sem szeretném ha csak egy játékszere lennék.
2018. okt. 16. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Közölni kellene vele pedig, ha tudni szeretnéd, hogy áll a viszonyotokhoz.

Ha te komolyat akarsz vele, ő pedig nem, akkor nincs mit elrontani.


Viszont ha komolyabbra fordul a dolog, másik munkahely után kell nézned.

2018. okt. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nos, várhatsz valami "tuti" tippre, de a helyzet az, hogy az, hogy egy férfi mennyire fog komolyan venni, ahhoz neked be kell pozicionálnod magad. Hova tetted magad a tetteid alapján? A komoly nők közé? Vagy zsebpinák közé?

Ha nem mondod el, hogy te mit akarsz, és mi az igényed, akkor biza az lesz, ami neki kényelmes. És ha neki egy zsebpunci kényelmes akkor ott is marad.


Ebből többet is ki lehetett volna hozni, ha te nem botlasz "életlen" bele az ágyába oly könnyen, minden kommunikáció nélkül. Most, hogy hagytad, hadd helyezzen el a főnök a kapcsolatába... na ebből nem tudom, hogy sérülések nélkül ki lehet-e törni.

Legközelebb szorítsd össze a térded, és előbb gondolkodj és állj ki magadért! Aztán lehet azokat a combikákat tárogatni.

2018. okt. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

az a baj, hogy innen nagyon nehez lesz visszafele haladni. sot, lehetetlen.


sajnos ezt elcseszted, de sebaj, majd a kovetkezo fonokodnel okosabb leszel.

2018. okt. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A második válaszolóval értek egyet.

Úgy bánnak veled, ahogy hagyod.

Talán egy másfél hónap után még megér egy próbát, hogy tudasd vele, hogy te komolyat akarsz, és ha ő nem, akkor szép volt, de ennyi volt. És persze ehhez tartani magad.

Így nőnek lát, nem valami csitrinek.

Ha viszont nyuszi vagy nyíltan beszélni vele, vagy időnként mégis lehuzza a bugyidat, csak magadra vethetsz.

2018. okt. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Már rég játék szer vagy, nem akarlak megbántani nagyon. De akinek komoly kapcsolatának van vége, az általában lazán veszi a dolgokat.

Miért kell pont a hülye főnökkel kezdeni, ha valami balul sül el, úgy rúg ki, ahogy akar a munkahelyedről, aztán leshetsz. Vagy majd zsarolni fog.

2018. okt. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket,általában a tettek embre vagyok,de most úgy érzem el siettem a dolgot és nagyon beleugrottam ebbe az egészbe.Az a baj nekem ez előtt egy 2évig tartó párkapcsolatom volt,és mindössze ennyi tapasztalotam van amit azalatt a 2év alatt sikerült szereznem. Nem kezel úgy mint egy játékszert figyelmes és mikor együtt vagyunk próbálja a legtöbbet nyújtani és kimutatni mit érez. De ez a titkolózás már kezd túl sok lenni.
2018. okt. 16. 19:30
 7/11 anonim ***** válasza:

"Nem kezel úgy mint egy játékszert figyelmes és mikor együtt vagyunk próbálja a legtöbbet nyújtani és kimutatni mit érez. De ez a titkolózás már kezd túl sok lenni"

Yep. Megértem. De ami az ágyban történik az az ágyban is marad! Érted? Azért ne izgulj a tapasztalat hiány miatt, mert a csúnya igazság az, hogy a feszes test mellett még ez a másik vonzó tulajdonság bennetek az idősebb férfiak számára. Ki ne szeretne egy zsenge húsit kevés erőbefektetéssel? Egy korabeli nő már tudja mit akar a másiktól és ha azt a férfi nem adja meg neki, akkor nem áll le vele.

De sokan vagyunk még idősebb korban naívak és buták, különben szeretők százai nem sírnák tele a netet, hogy 2 év után miért szerető még mindig, "hiszen olya kedves és figyelmes" mikor együtt vannak!

Itt mi azért vagyunk borúlátók, mert tudjuk ha egy pasi szexet akar akkor azért megtesz bármit. Ők simán külön kezelik a szexet és a magánéletet, ékes példája az a sok szerető akiket évekig hülyítenek. Az hogy veled kedves, meg kimutatja az érzéseit rendben van, mert rád van gerjedve. De ha nem vállal fel mint társát akkor ezek a dolgok mit érnek?


Szóval ne érezd rosszul magad a tapasztalatlanságod miatt. Életkori sajátosság. Sok férfi pont ezért gerjed a fiatal lányojra, mert könnyű hülyíteni, manipulálni. De aggasztó a helyzeted, mert egy férfi esetén nem sokat jelent, hogy veled négyszemközt milyen. Ő turbékolhat neked ilyenkor amennyit csak akar, ha csak suttyomba csinálja, akkor lehet ennél tőbbet nem is akar, mint amennyit adsz most neki. Neki ez biztos marha kényelmes... de a szerető képlet is azért működik mindig, mert a férfi elhiteti milyen cukipofa, mindenki más előtt meg letagad.

Jobb tiszta vízet önteni a pohárba! Ha neked a szerető státuszon kívűl több kell.

2018. okt. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Főnökkel NE. Több szót nem érdemel ez a történet és az életkorotok se számít. A legközelebbi munkahelyeden majd nem követed el ezt a hibát. Sajnállak amúgy, mert tudom, hogy szenvedsz, de ez kb. borítékolható volt.
2018. okt. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem leszel játékszer, mert már most az vagy. Sajnálom.
2018. okt. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint a Bridget Jones és a főnöke a filmben. Totál.
2018. okt. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!