Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Esetleg tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Esetleg tudnátok nekem valami tanácsot adni? Veletek történt már ilyesmi, el tudnátok nekem ezt mesélni?

Figyelt kérdés
Egy 20 éves lány vagyok és hát egy ideje már kicsit több van köztünk a főnökömmel mint munkatársi viszony, egyébként ő 29éves és nem rég lett vége egy hosszú párkapcsolatának. Szóval körülbelül egy hónapja/másfél hónapja már találkozgatunk.De erről senki nem tud és mindent titokban kell tartanunk,és úgy érzem ez egyre jobban kezd engem zavarni..többször is aludtunk már együtt és elég hamar oda adtam magam, egyszóval már többször is lefeküdtünk, de nem érzem azt hogy komolyak lennék a szándékai.Én komolyan gondolnám vele,és szeretnék párkapcsolatot,de nem merem ezt közölni vele,mert félek hogy ezzel mindent el rontok. Persze azt sem szeretném ha csak egy játékszere lennék.
2018. okt. 16. 18:36
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Esetleg aki kíváncsi leírom! Azóta együtt vagyunk,és már össze költöztünk🤗
2018. nov. 14. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!