Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Érdemes egyáltalán puszta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egyáltalán puszta kiváncsiságból lefeküdnöm pasival?

Figyelt kérdés
Nő vagyok és alapvetően a nők vonzanak,de egyszer szeretném kipróbálni pasival. Most lenne aki elég szimpatikus,de nem érzek belső késztetést iránta,inkább csak maga az aktus érdekelne. Érdemes egyáltalán így belevágni?
2019. jún. 2. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan fiúval kellene lefeküdnöd, aki tudja rólad mindezt.
2019. jún. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Mit veszítenél vele?
2019. jún. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem érzed belül a vágyat akkor nem lesz jó!
2019. jún. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2019. jún. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen!
2019. jún. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem! Az már leszbifób dolog
2019. jún. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kisördög1 ***** válasza:
31%
Szívesen segítek benne.
2019. jún. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha alapvetően nem érdekelnek a pasik, akkor nem érdemes erőltetned, csak azért, hogy érezd, milyen az ha megdug valaki.

Lehet, hogy olyan pasit fogsz ki, aki romantikusabb típus, és többet gondol az egészbe egy dugásnál. Ne tedd tönkre az életét az ilyennek!

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ne elégítsd ki az ilyen irányú kíváncsiságodat, de keress egy olyan valakit, aki kicsit megfogd téged, de ő megelégszik "csak" egy dugással is, mert valójában csak egy leszel neki a sok közül, akit meg tudott dugni.

2019. jún. 5. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 DnPlymn ***** válasza:
Mi lenne ha egy párhoz csatlakoznál harmadiknak? Én tuti nem sértődnék meg, hogy ha inkább a párom felé húznál. Biztos vagyok benne, hogy ezzel nem vagyok egyedül.
2019. jún. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet később bánnád hogy nem próbáltad ki. Ha úgy gondolod hogy nem, akkor szerintem felesleges.
2019. jún. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!