Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Emiatt bunkó vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt bunkó vagyok?

Figyelt kérdés
21 éves biszex lány vagyok, és a heteró lányok néha az őrületbe kergetnek. Egyesek, ha megtudják rólam, hogy biszex vagyok, elkéezdik kérdezgetni, hogy "És én jó csaj vagyok szerinted?", "Ha hagynám, le akarnál velem feküdni?" - még egy olyan hetero lány sem kérdezte meg ezt tőlem, aki tényleg jó csaj lett volna, de a biszexek közül is csak a rondák kérdeztek ilyeneket tőlem... Egy darabig viccelődtem, hogy "Ó, persze, mindenképp... Mmm...", meg ilyenek, de nagyon ráuntam, és most egynek megmondtam, hogy "Nem, nekem nem kellenél." - erre totál kiakadt, hogy milyen bunkó vagoyk. xD Hát, most Istenem... Meguntam, hogy a ronda lányok így akarják kompenzálni az önbizalomhiányukat, ráadásul, ha nem jönnek be, akkor nem jönnek be... Én se tetszem mindenkinek... De nem is kérdezgetem, mindenkitől, hogy tetszem-e nekik?

2019. máj. 29. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Őrült nagy hatalommal játszol. Emberi sorsok vannak a kezedben. Egyszer majd el kell számolnod a lelkiismereteddel.
2019. máj. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Mindenkinek van saját véleménye szerintem nem vagy bunkó
2019. máj. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Azért szerintem ezek a lányok eljátszanak a gondolattal hogy milyen lenne téged kinyalni, vagy ha te nyalnád őket. Egy 100% heteró nő nem tesz fel ilyen kérdéseket. Tuti hogy kívánnak téged csak nem merik bevállalni.
2019. máj. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Yskirde ***** válasza:
62%
Én elgondolkoznék, hogy baj van az izleseddel, ha annyian kérdezték és mindenkit rondának találtál😂😂
2019. máj. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Az őszinteség néha fáj :D
2019. máj. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem vagy bunko. Aki igy direktbe rakerdez, az vallalja a kockazatot, hogy a szemebe mondjak. Igy jartak, tobbet majd nem kerdezgetik.
2019. máj. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól tetted!

Őszintének kell lenni mégha bántó is mert legalább lekopnak az idegesítő alakok és neked is van jogod az izlésedhez megfelelő nőt kiválasztani!


Én anno sokáig egyedül voltam mert csak azért , hogy elmondhassam van bnőm azért átlagos nőkkel nem álltam szóba.

Addig vártam míg a számomra legszebb nővel nem találkoztam.


F/43

2019. máj. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
91%

Mmmm, számod megadod? ;P


Viccet félre téve: Miért lennél bunkó? Az természetes, hogy ha valaki valakinek egyszerűen nem tetszik.

2019. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy bunkó. Provokatív kérdésre, provokatív választ adtál. Ennyi.
2019. máj. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát, válogatós vagyok... De meg is tehetem, és nem fogok olyan lányoknak bókolgatni, akik tényleg nem tetszenek. xD Nekem csak olyan csaj kell, aki megfelel az ízlésemnek. Kicsit ilyen hierarchia kérdés is ez, hogy, ha én azt mondom, hogy huncutkodnék velük, ők azt hiszik, valamilyen szinten felettem állnak és "kérethetik" magukat. Holott erre semmi okuk. Ha valamit akarok, akkor úgyis kezdeményezek.
2019. máj. 31. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!