Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok! Ti mit tennétek ebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit tennétek ebben az esetben, ha leplet rántanék bunkó lennék?

Figyelt kérdés

Adott egy (külső szemlélőnek) boldog pár,a lány 2 éve együtt van a pasival,aki viszont biszex,regisztrálva is van egy meleg társkereső oldalra,és nem egyszer szexelt pasikkal,a lány háta mögött,(passzív,tehát dugták,szopatták)miközben a csaj épp dolgozott,vagy leutazott vidékre a szüleihez....


Utálom a hazug,gerinctelen embereket,ráadásul gusztustalan is,de nem tudom lépjek e.....



2013. jún. 24. 20:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem semmi közöd hozzá!
2013. jún. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A lány volt osztálytársam volt,úgy tudok minderről,hogy van egy meleg ismerősöm,aki konkrétan együtt volt a csávóval,1x,ő nem tudta h párkapcsolatban él....
2013. jún. 24. 20:22
 3/17 A kérdező kommentje:

ma 20:21


de,mert végül is a lányt ismerem/ismertem....

2013. jún. 24. 20:22
 4/17 Pain for Pleasure ***** válasza:
75%
Akármennyire taszító dolgot művelt, ne avatkozz bele, az ő dolguk.
2013. jún. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

Mindenképp szembesíteném a csajt!


1.-re lehet nem hinne neked,nem ártana bizonyíték sem! Keresd meg az oldalon a csávó profilját, PrtSc gomb,paint,"beillesztés" kinyomtat,vagy mond az ismerősödnek,hogy ha megvannak a beszélgetéseik,küldje el neked!


Az ilyen megérdemli hogy lebukjon!

Én a csaj helyébe mindenképp tudni szeretném,hogy egy hazug kapcsolatban élek!

2013. jún. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%

Tehát vmi mindenképp legyen kezedben,mert az is benne van,hogy a csaj messziről elhajt a fenébe!


Nem is az hogy biszex,de hogy hazudik is,és meg is csalja a nőt.....pfff boríts!

2013. jún. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Keresd meg az oldalon a csávó profilját, PrtSc gomb,paint,"beillesztés"


Ez megvan,az ismerősöm így küldte át,ő tudja hogy ismerem a csajt!

Ő úgy jött rá,hogy a pasit megkereste a Facebookon,és csodálkozott,mert mindenhol csak közös képeik vannak,a lányt öleli,csókolja mindegyiken.....

2013. jún. 24. 20:30
 8/17 A kérdező kommentje:
gondolkodtam már azon,hogy csak névtelenül,egy e-mail címről átküldöm neki a srác profilját.....
2013. jún. 24. 20:31
 9/17 anonim ***** válasza:

ha névtelenül csinálod, akkor meg van az előnye, hogy ha rosszul sül el, akkor nem kell felfedned, hogy te voltál, ha pedig jól, akkor megmondhatod, hogy te küldted...


(majd írd meg, mi lett :) )

2013. jún. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egyértelműen szembesíteném a lányt a helyzettel. Bármennyire is furcsa és rossz lenne elmondani akkor is joga van tudni. Sokan mondják, hogy nem a te dolgod, de ha már te is tudsz róla, akkor már a te dolgod is. Csak gondolj bele, ha te lennél ilyen helyzetben. Én mindenféleképpen tudni akarnék róla. Gusztustalan és szánalmas, erre nincs is jó szó. Az ilyennek repülnie kell!!! Légyszives írd meg, hogy mi lett. Érdekel mi lesz ennek a gerinctelen féregnek a sorsa :S
2013. jún. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!