Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan fogadjam el és szeresse...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el és szeressem magam?

Figyelt kérdés

Minden nap ahogy felelek rögtön eszembe jut, hogy biszex vagyok. Ezzel nem is lenne baj annyira csak rettegek hogy ha párkapcsolatban leszek előjönnek a lányos vágyaim. Sajnos az elmúlt 2,5 évben és főleg kezdetekben nagyon vágytam a lányokra. Lehet könnyebben kezeljék ezt ha elfogadnám magam vagy valaki írna valami bíztatót.

19/l


2019. máj. 16. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el magad.Nem lesz problémád belőle.
2019. máj. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szaboarpi válasza:
100%
Szia. Semmiképp ne vesd meg magad a vágyaid miatt! Nem jó út az elfogadáshoz. Szerintem. A biszexualitás és a homoszexualitás nem megvetendő, évszázados vágyak ezek. Gondolj csak Leszboszra. Leszbosz egy sziget volt tudomásom szerint, ahol meleg Hölgyek éltek. Innen is kapta a nevét a leszbikusság. Kérlek, addig ne vágj párkapcsolatba mélyen, amíg Te nem fogadod el magad így! Nem selejt vagy és nem tévelygő! Te, te vagy. Aki szeret, így is szeretni fog! Hidd el!
2019. máj. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Egyemmeg, úgy megölelgetnélek 😚

Ne érezd magad másnak, mint aki vagy. Ez nem rendellenesség , nem betegség. Légy önmagad, rövid az élet ahhoz, hogy mindig másoknak akarj megfelelni.

Szeretsd magad😊 Én is szeretnélek 😄🤗

20/L

2019. máj. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
en korosan szoktam magamnak bizonygatni, h hetero vagyok es sokszor meg meg is probalom valamilyen kifogassal elutni a biszex vagyaim. azonban neha neha ugy dontok, h igy vagyok teljes es akkor sokkal jobban erzem magam a boromben. ezt javaslom neked is, csak hat mint latod, nekem csak neha neha megy. szerintem ha valaki elott felvallalnad aki kozel all hozzad es megbizol benne es latod, h elfogad, akkor neked is konnyebb lenne magad elfogadni!:)
2019. máj. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És ha előjönnek? Meghagyod fantáziának :)
2019. máj. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A saját élettapasztalatom alapján (biszex férfi, aki szeret hármasozni is) egyértelműen tudom ajánlani, hogy úgy válasszál párt, hogy ezt a vágyadat még a kapcsolat legelején tisztázzátok.


Mert tudod, NAGYON JÓ úgy élni, hogy egy ilyen lényeges és maghatározó beállítottság nem a "titok tárgya" egy párkapcsolatban, hanem épp ellenkezőleg a kapcsolat és a szexuális életetek fűszere :)

2019. máj. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól mondja a 6-os. Amúgy sincs ezen mit szégyelni. Ha az én csajom lenne bisex, engem nem zavarna.... sőt édes 3-as,stb.
2019. máj. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!