Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok, milyen pasival?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, milyen pasival?

Figyelt kérdés
Pasi vagyok és kipróbálnék néhány dolgot, de nem merem. Lehet nem is lenne a dologból semmi. Az érzéstől félek, hogy rossz lesz maga az "akció". Vagy rossz szagú stb.
2019. máj. 11. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bántam meg hogy kipróbáltam. Ha egy igényes, tiszta sráccal vagy, akkor ne félj a szagoktól.
2019. máj. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a partner eleve ápolt + a találka előtt vesz egy alapos zuhanyt, utána dezodor/parfüm használata, fogmosás, szájvíz (+ lábszagűző spray, aki tudja magáról, hogy jól jöhet) akkor nem valószínű, hogy kellemetlen szagok lennének.
2019. máj. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A 2. nagyon jól leírta ! Először én is féltem a szagoktól és az íztől, de no para ! Mi zuhany alatt kezdtük, egymás fürdetését, és minden jó volt ! Különösen izgató volt az íze a farkának ! Tiszta, egészséges partnerrel nyugodtan csinálhatsz, amit szeretnétek !
2019. máj. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
A farka húgyszagú, a segge szar szagú, a fenék szőrében kaksimogyorók. Phejjj.
2019. máj. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Utolso, gondolom tapasztalat.

Btw a noknek is szoros meg sz..ros a feneke

2019. máj. 13. 16:52
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, próbálnám de mégse😅
2019. máj. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

Mé lányokkal talán rózsa illatú vagy mi?

Az érzés pedig melyik része?

Elsőre szinte biztosan rossz lesz vagy megértő a srác és nem dugmeg ami amúgysem menne mert még ottsem vagy máris stresszelesz.

Szóval kiváncsi vagy. Arra keress srácot aki nem nehezményezi,ha nem dugtok.

2019. máj. 14. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 -remete- ***** válasza:

Tiszta pasival bármi jöhet. :D igazából a lányokkal sincs gond ha tiszták. :3 tisztaság higiénia - bár a szex akkor jó ha mocskos. :D így a franc se tudja ízlés dolga. - :D


Nekem bejön a tisztaság.

2019. máj. 14. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az illatok, szagok nem nemfüggők.

Maga a szex része más, mint egy nővel. Először biztos, hogy furcsa lesz, de ez, ha megértő és figyelmes a partnered, hamar elmúlik.

2019. máj. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyre jobban érdekel xd
2019. máj. 17. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!