Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi srácok nálatok megtörténhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi srácok nálatok megtörténhet hogy pasival létesítetek tartós kapcsolatot vagy csak szex kapcsi jöhet szóba?

Figyelt kérdés
2017. aug. 29. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet tartós, de ne párkapcsolat
2017. aug. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Simán összejönnék egy sráccal...

Nem teszek sok különbséget a két nem között kapcsolat terén.

Szerintem tovább is elmennék egy szimpla párkapcsolatnál ha találok magamnak egy tökéletes párt.

2017. aug. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam csak szexkapcsolat jöhet szóba másik férfival.
2017. aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálam inkább szex kapcsolat


22F

2017. aug. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kettes volt is már rá példa hogy sráccal jöttél össze?
2017. szept. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én azt mondtam, hogy férfival soha nem kezdenék párkapcsolatot, de ezt cáfoltam :)

Szexkapcsolatnak indult egy fiatal sráccal. 10 év volt közöttünk, de még is összejöttünk. Annyira megkedveltem és jó volt vele minden, hogy össze is jöttem vele pár hónapra rá. Már nem vagyunk együtt, az ok meg az volt, hogy nem illett bele az életünkbe egy párkapcsolat egy fiúval. Azóta visszatértünk a szexhez.

2017. szept. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
inkább csak szex kapcsolat.
2017. okt. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!