Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez másnál is így van? 19/l

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez másnál is így van? 19/l

Figyelt kérdés
Kicsi korom óta tetszettek fiúk, vártam a szőke herceget mindig is vágytam egy fiúra meg sem fordult a fejemben, hogy nekem egy lányra is szükségem van. Aztán 15 évesen megtetszett egy lány de nem olyan sokáig volt ez mert utána fiúk tetszettek. 17,5 éves koromtól meg elkezdtek nagyon érdekelni a lányok és igaz már alábbhagyott ez a nagy érdeklődés még mindig úgy érzem, hogy a lányok jobban játszanak nálam (én is lány vagyok). Most akkor lehetséges, hogy a lányok jobban érdekelnek vagy ez most csak egy "lányos időszak"? Jaj és ezt még hozzátenném, hogy volt egy fiú akivel nagyon csúnya vége lett és azóta nem is bírok fiúkra nézni egyszerűen úgy érzem, elveszett a "hitem" a fiúkban. 😔

2019. máj. 11. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Majd akkor dől el a nemi "hovatartozásod" ha élesben is kipróbálod mindkét nemmel! De ne fiúval hanem férfivel!
2019. máj. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Egy rossz tapasztalat miatt ne általánosíts!
2019. máj. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

imádom ezt h van egy rossz tapasztalat és egyből a férfiak vannak megnevezve..

abban az egy fiúban nem tudsz már bízni, a belé vetett hitedet vesztetted el inkább, az általánositás semmi másra nem jó csak arra h szándékosan megvonod magadtól a boldog kapcsolat/barátság lehetőségét férfiakkal, aztán beveszed a fájdalomcsillapitót a kifogásaiddal..

2019. máj. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Egy lúzer miatt ez a vélemény a férfiakról.


Mondatot nagybetűvel kezdünk!

2019. máj. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En biszex vagyok es nalam teljesen idoszakos hogy epp melyik nem az amelyik jobban megmozgat :) szerintem ez nalad csak idoszakos bar ugy eleg nehez kijelenteni hogy bi vagy ha nem voltal meg lannyal :)
2019. máj. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Bar ugy eleg nehez kijelenteni hogy bi vagy ha nem voltal meg lannyal :)"


Ezzel vitatkoznék. Ennyi erővel egy hetero lány honnan tudja hogy hetero azelőtt hogy lett volna pasival? Vagy honnan tudná hogy nem vonzódik a lányokhoz ha még nem próbálta ki? Akkor aki mindkét nemhez vonzódik az miért ne tudhatná? :D

2019. máj. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!