Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy juthanék ki ebből?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy juthanék ki ebből?

Figyelt kérdés

Biszex lány vagyok és van egy fiú aki a mai napig hányingerkeltő hatással van rám. Nagyon rossz kapcsolatunk volt mindenben én voltam a hibás, sokat kellett tűrnöm és még sorolhatnám. De annyira mély sebet hagyott bennem hogy egyszerűen nem bírok a fiúkra nézni és velük elképzelni egy kapcsolatot. (Tudom nem kellene általánosítani) viszont mikor próbálok elvonatkoztatni ezektől hozzá teszem nagyon nehezen, akkor nincs ilyen problémám.

Többnyire fiúkkal képzeltem el egy kapcsolatot, ők tetszettek jobban és stb.

Vajon az idő majd segít vagy tudatosan is tegyek a rossz gondolatok ellen?



2019. ápr. 21. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Talán, mondom talán egy idősebb, tapasztalt, rád is figyelő, türelmes pasi tudna segíteni elfelejteni a lelki sebeidet!
2019. ápr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az idő megoldja szerintem. Addig meg próbálj normális fiúkkal ismerkedni, barátkozni és a jó élményeket összekötni a fiúkkal. Nem fog menni egyről a kettőre, de szerintem max 2 év múlva már sokkal jobb lesz a helyzet. :)

Egy ugyancsak biszex lány

2019. ápr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az idő, a hozzáállás, és az hogy aktívan teszel érte, segíthet, persze sokáig tarthat. Pszichoterápián is étdemes lehet elgondolkodni. A lelki sérülések, épp úgy orvosi kezelést igényelhetnek, mint a fizikai. Nem mondom hogy nélküle nem megy, de határozottan gyorsabb lesz.
2019. ápr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezzel már szerintem keress fel egy szakembert: pszichológust!
2019. ápr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!