Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Alibi kapcsolat jó ötlet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alibi kapcsolat jó ötlet?

Figyelt kérdés
A nőket szeretem, szeretnėk egy 40 körüli fėfit alibi kapcsolatra, butasåg?

2019. ápr. 7. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Igen:S

21L

2019. ápr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

persze.

Azért mert félsz felvállani azt aki vagy, inkább az a szerencsétlen pasi is szenvedjen. Vedd el tőle a lehetőséget, hogy ő is boldog lehessen.

Másik meg mi értelme? Ha leszbikus vagy esténként a szexet úgy fogod érezni, mintha minden egyes nap megerőszakolnának életed végéig.

Ha ezt akarod szenvedj.

2019. ápr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
azt hiszem félreértettetek, de mindegy.
2019. ápr. 7. 18:11
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem ez az alibikapcsolat akkora fa*zsag. Csak bazarolod ezzel a masik ember idejet emellett pedig jatszol az erzeseivel.

Nem, kurv4ra nem jo otlet. Hogy kihasznalod a masikat. Gondolj bele hogy mi lenne ha te lennel a masik oldalon. Te lennel valakinek a szerelme es par ev utan azon kapod magad hogy a "szerelmed" bevallja hogy csak alibi volt es nem is szeret. Azert mielott ilyen dologba vagsz szemleld meg a masik oldalrol. Neked se esne jol.

2019. ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
úgy gondoltam, ha mindkét fél részéről alibi lenne. nyilván senkinek az érzéseivel nem kívánok játsazani, még a feltételezés is sértő
2019. ápr. 7. 21:48
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Akkor nem fogalmaztad meg rendesen mire érted.

Gondolom arra gondolsz, hogy leszbikus vagy és egy meleg pasival akarsz fenntartani egy látszatházasságot.


Akkor sincs értelme az egész életeteket egy hazugságban leélni, csak azért hogy a külvilág máshogy viszonyuljon hozzátok.

2019. ápr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Bacardiboykvar ***** válasza:
100%
Én azt hiszem értem, hogy mire gondolsz, bár több hozzászólónak igaza van, de csak azért, mert nem fogalmaztál pontosan. A kérdésedre válaszolva pedig, nem feltétlen butaság, mert biztos van olyan pasi, aki szintén szeretne alibi kapcsolatot. Én mondjuk olyan kapcsolatot szeretnék, ami nem alibi, de ahol nyitott mindkét fél a biszexualitásra! 43F ( enyhén bi )
2019. ápr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Alibi kapcsolat? Kit nyugtatnál meg vele? Magadat, vagy a környezetedet?

Egyáltalán nem tartom jó ötletnek. Felnőtt nő vagy, ideje lenne vállalni magadat, és úgy élni, hogy se te, se a párod ne érezze kényszerek, hogy együtt vagytok. A környezetedre meg tegyél nagy ívben! Ez a te életed, és nem az övék.

2019. ápr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én ffi vagyok. Meleg.

Ugyan igy vagyok vele.

Szeretnék egy Alibi barátnőt.

2019. ápr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!