Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan küzdhetném le a meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdhetném le a meleg vágyaimat?

Figyelt kérdés
Nem tudom ezt elfogadni heteró akarok lenni. Nagyobb mértékben a fiúkhoz vonzódom, de ezt nem akarom. Családot szeretnék, gyerekeket.Nem ismerkedem fiúkkal, mindent kerülök már ami ezzel kapcsolatos. Hogyan lehet melegből legalább nőkhöz húzó biszex?
2019. ápr. 7. 08:01
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha le lehetne küzdeni, senki sem akarna meleg lenni. Sajnos nincs "gyógymód". Ha boldog és kiegyensúlyozott szeretnél lenni, próbáld meg elfogadni magadat, és így tervezni az életet. Nem bánts egy nőt azzal, hogy átvered és komoly kapcsolatba kerülsz vele. Te sem éreznéd jól magadat, ha meleg vagy.
2019. ápr. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is vannak biszex hajlamaim. Voltam pasival. A nőket jobban szeretem. Jelenleg két gyerekes családapa vagyok. Ne add fel.
2019. ápr. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Én mostanában jöttem rá arra, hogy talán biszex vagyok, habár eddig csak barátnőim voltak. Legtöbbször nálam akkor jön elő a "vágy" vagy a "hajlam", ha csalódás ér. Ha van kedved, beszélgessünk!
2019. ápr. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet leküzdeni, de minek is.

Régebben én is így voltam vele, ma már nem akarnék hetero lenni, az túl átlagos.

Másrészt a melegek jobban, elfogadóbbak.

A heterok meg mindig csak irányítani akarnak mindenben.

2019. ápr. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem 2 módszer volt amit próbáltam. Az egyik 3 a másik 4 évre működött. Az egyik sz@r, a másik érdekes. Megpróbálhatod...
2019. ápr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kuzdhetsz ellene de akkor boldogtalan leszel
2019. ápr. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Küzdesz magad ellen. Nem jó ötlet! Főleg nem, ha a nők egyáltalán nem érdekelnek. Amennyiben sikerülne összejönnöd egy nővel, és házasság lenne a vége, két ember életét teszed tönkre. Plusz a gyerekekét.
2019. ápr. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!