Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hallotatok már meleg diák...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallotatok már meleg diák tanár sexről?

Figyelt kérdés
Valaki volt már együtt férfi tánárával? Kort is
2019. ápr. 5. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Én hallottam ilyen esetről, azaz majdnem esetről. Végül azonban nem lett belőle semmi, mert mikor meglátta a tanár, milyen pocsék a srác helyesírása, kiábrándult belőle. (18 vagyok)
2019. ápr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hallani az ember sok mindent hall, de ez többnyire csak szóbeszéd, pletyka...

Veszélyes ez a tanár diák kaland amúgy meg...

Ugyan Magyarországon a 14. életévét betöltött személy szabadon dönthet arról, hogy kivel folytat ilyen kapcsolatot, azaz eldöntheti, hogy akarja e, s ha igen, akkor egy 14 éves simán szeretkezhet egy 90 évessel is, törvényi akadálya nincs!


Viszont egészen más a helyzet, ha tanár diák viszonyról van szó! Ha betöltötte a 14 et, akkor se lehet semmi kapcsolat a tanárával a diáknak!

Ugyanis aki a felügyeletére bízott személlyel létesít szexuális kapcsolatot, az bizony már büntethető!

Tehát ez a tanárnak gáz, nem is kicsit...


De van aki kockáztat, olykor rajta is veszít, még akkor is, ha történelemtanár, és halmozottan hátrányos helyzetű gyerekekkel próbálkozik netán....

2019. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Marhaság. Nálunk nagyon jól működik.
2019. ápr. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Èn voltam együtt anno a fösulis tanàrommal. Èn 22 voltam akkor, ö pedig 46


29/ aktiv

2019. ápr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 35 év a korkül.
2023. jún. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!