Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek hogy jelezzem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy jelezzem neki, hogy érdekelne vele a szex?

Figyelt kérdés

A volt iskolámban (középiskola)van egy tanár, aki nagyon bejön és 80%-ban biztos vagyok benne, hogy meleg, mert 36 körül van és se feleség se barátnő se gyerek. Pluszban még azt is tudom, hogy az egyik már elballagott meleg diákjának küldött egy farok fotót, úgyhogy valami érdeklődése csak van a fiúk iránt(is. Hogy lehetne diszkréten a tudtára adni, hogy érdekel, és lehetőleg úgy, hogyha mégsem lenne benne, akkor könnyű legyen kihátrálni?


Nem igazán ismerem, csak néha beszéltünk, de nem tudom hogy állna a dologhoz.


22/f/m



2017. szept. 1. 09:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de meleg vagyok, ezért érdekelne a férfi (volt) tanárom.
2017. szept. 1. 09:07
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem akarok modortalan lenni, de egy olyan embernek miért akarod _diszkréten_ tudtára adni, hogy bejön, aki farok képeket küldözget? Nehezen hiszem el, hogy ne bírná ki lelkileg, hogy nyíltan közlöd vele a tényt.
2017. szept. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem puhatolózz nála, beszélgess vele, próbálj meg flörtölni és ha benne van, akkor úgyis jön minden magától. Én a nőkkel így csinálom, a mi (férfiak) agyunk sem működik másképp. A szex szagára rákattannak a receptoraink.
2017. szept. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Adj neki apro jeleket, vagy beszelgetes kozben fogd meg a vallat vagy ilyesmi... legyen kontakt. De ha a farkarol kuldozgetett kepet akkor nem kell felteni rad dog kattani ha ugy van.
2017. szept. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak facen tudok neki írni, de azt nem tudom, hogy mivel kellene kezdenem. :(
2017. szept. 1. 13:27
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Kérdezd meg hogy van, csak ilyen alapvető kérdésekkel kezdj aztán egy idö után kérdezhetnéd hogy nem lenne kedve találkozni valamikor? esetleg kérdezné miért akkor írnád hogy beszélgetni egy kacsintos fejjel.
2017. szept. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ftf1983 ***** válasza:
86%
Egyszerűen írj neki és kezdj valami semleges szöveggel, aztán vezesd rá a dologra.
2017. szept. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!