Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Engem a prosztata orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem a prosztata orgazmus erdekelne Van esélyem hogy átéljem? 20on eves srac vagyok

Figyelt kérdés

2016. nov. 25. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

olvass utána neten, és éld át.

én már csináltam, jó dolog!

25/F

2016. nov. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tanácsot tudnátok ebben adni?

Tapasztalt partner kell mindenkepp?

2016. nov. 25. 09:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Magadnak is tudsz prosztata masszázst csinálni, nem kell hozzá partner. :)

A lényeg, hogy a kezed legyen tiszta, a körmöd legyen rövid, használj síkosítót.

2016. nov. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell tapasztalt partner. Az elsőt egy exemmel éltem át, aki először csinált ilyet. Utánaolvastam, meg figyeltem mit érzek, hol mikor és milyen módon jó, ezt igyekezetem mondani neki közben így tudott alkalmazkodni és az eredmény frenetikus volt. :)
2016. nov. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Engem is izgat, de már ha 1 ujj bent van is rossz érzés...:(
2016. nov. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nem kell tapasztalt partner csak izgatni kell azt a területet miután kitapintottad
2016. nov. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem először egy masszőr csinálta hatalmas élmény volt
2016. nov. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nekem prosti csinálta és egészen különleges volt. Viszont barátnőt vagy alkalmi partnert még sose tudtam ilyesmire rávenni. Gondolom ha rá is tudnám, tök kínos lenne az egész. Prostival viszont simán ment, ő profi volt ebben, és én is elég könnyen ellazultam.
2016. dec. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!