Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ti hogy reagálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy reagálnátok ha kiderülne, hogy a barátotok biszex?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 3. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Felvennénk a sztrappont, azt uccu neki.
2019. ápr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer, az egyik exemnél lebuktam. (Pasi vagyok). Marha nagy büntetés járt érte, egyszercsak hozta az egyik biszex haverját, és először végig akarta nézni, hogy két pasi hogy "játszik" egymással, aztán ő is beszállt.

Ezek után ez az édeshármas egy jó ideig rendszeressé vált.


Persze, volt olyan ex is, aki azonnal kirúgott emiatt, de ilyen az élet. Lapoztam egyet, és találtam egy másik, a fentihez hasonló nőt.

F

2019. ápr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne gáz. Csak ne akarjon mellettem férfival is lenni (meg nővel sem természetesen), mert számomra azonos neművel is megcsalás. De egyébként nem zavarna, én is voltam már nővel.
2019. ápr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem számít, biszex-e vagy hetero.
2019. ápr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még titkon reménykedtem, mikor összejöttem barátommal hátha biszex, mert akkor lehetett volna komprumisszumot kötni, hogy néha nekem megengedett legyen lányokkal neki meg fiúkkal, de sajnos nem így lett. Úgyhogy nekem mindenképp tetszene biszexként. 😃
2019. ápr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

Nyiljon ki az a ronda szexualitás.


Kapcsolódó kérdések

Lányok, ti hogy reagálnátok ha kiderülne, hogy a barátotok korábban volt már férfival is?

Hogy reagálnátok rá ha a baratnődről kiderülne, hogy előtted volt nővel is?

Lányok ti hogy reagálnátok ha kiderülne hogy pasitok volt már korábban férfival is?

Lányok, ti hogy reagálnátok ha kiderülne hogy a barátotok korábban volt már férfival is?

Lányok, ti hogy reagálnátok ha kiderülne hogy a pasitok korbábban volt már férfival is?

Lányok, ti hogy reagálnátok ha kiderülne, hogy a barátotok korábban volt már férfival is?

2019. ápr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne bajom vele
2019. ápr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bacardiboykvar ***** válasza:
83%
No igen, itt megint kiderül, hogy még a biszex nők közt is van, aki elutasítja a férfi biszexualitást. Hol van akkor itt az egyenjogúság?? Ha van olyan nő aki beszélgetne egy enyhén biszex pasival, nyugodtan írjon rám privátban!
2019. ápr. 4. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!