Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok ti hogy reagálnátok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy reagálnátok ha kiderülne hogy pasitok volt már korábban férfival is?

Figyelt kérdés
2018. márc. 16. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Megkérdezném, hogy biztos nem a fiúkat szereti. Ha nem, akkor pont letojnám. Az, hogy mit csinált előttem, addig engem nem érdekel míg nem jönne a mi kapcsolatunkba (most gondolok arra, hogy egy exe jönne zaklatni őt ami sok veszekedést generálna).
2018. márc. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Ha amúgy működik a kapcsolatunk,nem befolyásolna semmiben.Nem az alapján szeretek vagy nem szeretek valakit hogy kivel feküdt le előttem. Sőt,jobban fogadnám ha férfival volt előttem,mintha pl.prostizott volna

24/N

2018. márc. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Én is biszex vagyok de ezzel és minden mással kapcsolatban is őszinte voltam, szóval kiakadnék ha ő meg hazudott volna. Megfontolnám hogy együtt maradjunk.

Nem mondanám hogy örülnék neki hogy a pasik is érdeklik, de elég kétszínű lennék ha emiatt nem lennék együtt valakivel.

Viszont ha kapcsolat alatt lenne mással, vagy hármasozni akarna akkor vége lenne.

2018. márc. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

Őszintén én nem tudnék egy kapcsolatban férfiként tekinteni a másikra, ha megtudnám hogy volt már farok a seggében, vagy (mint nekem is) a szájában.


Nekem erről mindig a börtönök jutnak eszembe, ahol az erősebb rabok a nőjükké teszik a szegény gyengébb rabokat.

2018. márc. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Le feküdnék a barátnömmel:)
2018. márc. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
Ugyanazt gondolom erről, mint a 4-es válaszoló. De szerencsére a párom nem meleg, nem biszex és igazából eléggé rosszul van a melegektől, szóval ez így nem valószínű
2018. ápr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!