KezdƑoldal » SzexualitĂĄs » BiszexualitĂĄs » Fura erzesek? Mit kezdjek a...

Figyelem! A SzexualitĂĄs kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

Fura erzesek? Mit kezdjek a helyzettel?

Figyelt kérdés
A heyzet nem tul bonyolult, megsem egyszeru😂 szoval, a sracokhoz vonzodom ami teljesen nyilvan valo, mast el sem tudnek kepzelni, de kozben nagyon szivesen kiprobalnam lannyal, nem kapcsolatot csak “szex” es tenyleg egyaltalan nem erdekelnek a lanyok ugy mint kapcsolat meg ilyesmi. Nem tudom, felek ha belemegyek egy ilyenbe megbannam. Nem tudom, normalis ez? 17/L
2019. ĂĄpr. 1. 22:55
 1/5 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Amíg nem próbålod ki nem tudhatod hogy megbånnåd-e. Ha szeretnéd akkor tegyél egy próbåt. Inkåbb most éld ki magad mint egy kapcsolat közepén.
2019. ĂĄpr. 1. 23:03
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/5 anonim ***** vĂĄlasza:

Ha kĂ©tsĂ©geid vannak akkor ne menj bele. RĂĄĂ©rsz mĂ©g nƑvel hancĂșrozni.

Nem vagy biszex csak kĂ­vĂĄncsi.

2019. ĂĄpr. 1. 23:05
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/5 anonim ***** vĂĄlasza:
Ugyan Ă­gy vagyok vele :/ 19L
2019. ĂĄpr. 1. 23:25
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/5 anonim ***** vĂĄlasza:

Sokszor kicsit érdemes a månak élni, és valóban megélni azt, amire vågyunk...

Én csaknem 20 Ă©vig halogattam a sajĂĄt nememmel valĂł dolgokat, Ă©s ezt Ă­gy utĂłbb nagyon megbĂĄntam, mert azokat az Ă©lmĂ©nyeket amiket tizenĂ©vesen megĂ©lhettem volna, azokat soha mem pĂłtolhatom...

Én azt mondom próbáld ki!

Mit veszĂ­thetsz?

2019. ĂĄpr. 2. 05:28
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/5 anonim ***** vĂĄlasza:
Ugyanigy vagyok vele en is :/ az egyik reszem azonnal ugrana ha lenne egy ilyen lehetƑsĂ©gem a masik viszont fel tole es inkabb halogatna 😅
2019. ĂĄpr. 2. 22:51
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!