Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi van köztem és a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van köztem és a legjobb barátnőm között?

Figyelt kérdés

Mindketten 19 éves lányok vagyunk. Az ő beállítottságáról sosem beszéltünk, de ő tudja, hogy a lányok is érdekelnek. Már negyedik éve ismerem/vagyunk barátok, de körülbelül egy éve mondjuk egymást legjobb barátnak. Neki mindig is voltak kapcsolatai, pasijai most az utóbbi egy évét töltötte szingliként. És igen, ebben az utóbbi évben találtunk rá egymás barátságára. Próbáltam neki segíteni, miután szakítottak a barátjával, mert nagyon csúnya volt, én is jelen voltam... Aztán végül emiatt lettünk ennyire jóban. Sokszor aludtam nála ebben a számára válságos időszakban, számomra kicsit fura volt, mert mindig összebújtunk és nem tudtam hova tenni, de egy idő múlva ráhagytam. Aztán..... Egyik este átmentem hozzá iszogatni, elég rendesen berúgtunk, feküdtünk az ágyában, és egyszercsak megcsókolt. Ez is elég fura volt, de ismételten ráhagytam. Ezután többször is megesett a dolog, de itt már nem tudtam elengedni. Nagyon úgy éreztem, hogy csak magányos és ha nincs ló, jó lesz a szamár is. :d Nemrég megdumáltuk a dolgot, nagyjából, de nekem még mindig nem tiszta. Nemrég alakult egy sráccal és nem hiszitek el mit mondott neki... Konkrétan megmondta a fiúnak, hogyha elkezd féltékenykedni azon, hogy néha-néha előfordul ilyen velem, mivel a fiú miatt ezt nem adta volna fel, akkor itt végeztek is. Na ilyenkor mivan? Istenem, annyira nem értem!

Igazából én nem érzek semmi komolyat. Szerintem. Már ezt sem tudom. Egyedül attól ingok meg a talan és az igen között, hogy amikor valami srácról beszél, féltékeny leszek. De ezen kívül nem tudom... Ha volt köztünk valami, ő kezdeményezett.

Na szóval, mit gondoltok? :D

Am ha ez számít, nem hiszem, h lesz köztünk bármi is... Nem hiába nem volt még semmi komoly kapcsolatban részem a 19 évem alatt... Ha érezne is irántam valamit vagy én éreznék akkor sem lenne semmi szerintem. De azért kiváncsi lennék, mi van köztünk :)

Előre is köszi a válaszokat :)



2019. márc. 24. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet szimplán a barátságát akarja így kimutatni, ha a csókot nem folytatta nem biztos hogy szerelmes beléd
2019. márc. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Megcsókolt. Nem barát, annál több. Jól esett? Visszacsókoltad? Folytassátok, legyetek nagyon boldogok egymással. Bár nekem is összejönne
2019. márc. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet biszex aki tapogatózik a lányok felé, és mégha fiúval összejönne, akkor se akarna lemondani rólad ilyen téren.
2019. márc. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!