Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk aki azt hitte megbánja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk aki azt hitte megbánja ha szop és szopott az megbánta?

Figyelt kérdés

2019. márc. 20. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Eleinte vacakul éreztem magam, de nem bántam meg.
2019. márc. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Hát amég nem mentem el addig nem, utána már gázul éreztem magam, viszont amennyi cuccot kaptam a számba az kárpótolt
2019. márc. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Eleinte furcsa volt egy másik férfi farkát érezni a számban, de egy pillanatig sem merült fel bennem, hogy ezt meg kellene bánnom. Sőt, az első pillanatok elmúltával már élveztem, hogy ott lüktet a számban, majd friss anyaggal tölti meg a számat.
2019. márc. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Eleinte furcsa volt hogy egy farok van a szàmba de egyáltalán nem bántam meg sőt azóta szeretek szopni
2019. márc. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom , még nem volt alkalmam kiprobálni .
2019. márc. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Féltem hogy megbánom de pont ellenkezőleg Nagyon élveztem főleg a végét. Jó lenne még sokszor csinálni
2019. márc. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Furcsa volt kicsit utána de egyáltalán nem bántam meg, amugy nagyon szimpi volt az illető, kár volt elengedni..
2019. márc. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ZsatarDabas1.8t ***** válasza:
Érdekes érzés volt, de én se bántam meg, csak 2-3 napig olyan búvalb*szott voltam.
2019. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Lőrinc98 ***** válasza:

En nagyon elveztem! Szeretem ha a szamba elveznek!

Egyik edesharamasnal 2-t is kaptam egyszerre!

2019. aug. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Steve31 ***** válasza:
Izgato volt olvasni...
2019. szept. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!