Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Valaki esetleg megbanta, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki esetleg megbanta, vagy orul neki hogy kiprobalta egy transzvesztitaval? Illetve egy fiuval? Fiu vagyok 22eves.

Figyelt kérdés

Kivancsi lennek,hogy ha valaki elhatarozta magat,hogy kiprobalja egy fiuval illetve egy transzszexualissal meg e banta?!

Illetve miket csinaltak?


2018. márc. 31. 05:10
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Annyi idős lehettem, mint most vagy te, amikor először szopott le egy férfi, majd pár nap múlva én is örömet okoztam a számmal egy másiknak. Nem bántam meg, és bűntudatom se volt utána. Azóta volt anál is, úgy is, hogy engem dugott meg férfi, és úgy is, hogy én dugtam másikat. Ezt se bánom, és ezért sincs bűntudatom.

Transzvesztitával nem volt még dolgom, de kiváncsi vagyok, milyen lehet vele a szex.

2018. márc. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én voltam pasival, még évekkel ezelőtt, de anál sosem volt, csak orális meg kézi játék. Nem bántam meg, de többet már nem vágyom rá.
2018. márc. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

4 éve szexelek transzikkal szóval ebből biztos kiderül megbántam e valaha

Transzival sokkal jobb mint ffivel.

Igényeset kell választani mindig

2018. márc. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Jo lett volna ha irtok kort.. de igy is jo.. de en csak fejben neha eljatszom a gondolattal.. fe elobe nem tusnam elkepzeni magam egy fiuval/transzvesztitaval sem.. lanyokat szeretem,de valahogy kivancsi vagyok.. de a nagyon noiesek jonnek be.. amirol nem mondana meg senki hogy ferfi! Csak a farka.. az azert megis egy plussz.. neha masztizok ra.. de elvezes utan olyan buntudatom van.. ugy megbanom.. es magamba magyarazom h meg sem toetent.. probalom elterelni a gondolataimat.. nem tudom miez..
2018. ápr. 2. 23:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Sose bánd meg azt ami élvezetet jelentett!
2018. jún. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!