Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van értelme fiatal srácot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme fiatal srácot keresni?

Figyelt kérdés

26 évesen van esélyem arra, hogy fiatalabb, kezdő biszex sráccal találkozzak, vagy inkább hasonló korúakat keresnek? (mert idősebbet én pl nem keresnék, lehet ők is így vannak, nem tudom)

Fiatal alatt pl 16-18 körüli srácokat értek.



2019. márc. 17. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Mért ne lenne? Nekem is írhat hasonló korosztály :) 30 bi srác
2019. márc. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esélyed. Én 40 vagyok és a fiatal 16-30 - ig korosztály keres meg állandóan. Ha az én korosztályomat keresik, akkor a tizenéveseknél szerintem van esélyed.
2019. márc. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok :)
2019. márc. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sima én is főleg fiatalabbal voltam max egykoruval
2019. márc. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19,5 M vagyok nem jó? :D
2019. márc. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

25 vagyok és rendszeresen szexelek 18-23 éves srácokkal. Aktív vagyok dugásban.


Évente ötnél kevesebb fiú partnerem van, ebből pl novemberben volt egy 20 éves srác, tavaly nyáron egy 18 éves, stb. Olyan 5 év korkülönbség belefér a legtöbb srácnál.


De hozzá tartozik, hogy eléggé fiatalos, kisfiús arcom van (ami azért legalább helyes), szóval én simán kinézek 4-5 évvel fiatalabbnak és szőrös sem vagyok (se arcszőröm, se mellkasszőröm nincs).

25/F

2019. márc. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pl csak a 30pluszt szeretem a legtöbb esetben:) 18/F
2020. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!