Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek a "100% heterók"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a "100% heterók" miért nem akarják ezt elfogadni?

Figyelt kérdés

Miért hirdetik magukat full heterónak azok a férfiak, akik közös fa$zverést akarnak tartani "de amúgy heterók"? Vagy mikor fogadják már el a leszbicsókra vágyó 100% heteró nők, hogy biszexek?


Miért nem értik meg, hogy aki kicsit is vonzódik szexuálisan mindkét nemhez, az már biszex? Ez valami önámítás?



2019. márc. 3. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, félnek maguktól hogy kicsodák!
2019. márc. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt olvastam valahol, hogy az termeszetes, ha a pasikkiverik egymásnak/ egymás előtt

Mondom ezt a 100% hetero pasimnak, erre megkérdezte, hogy : WTF ??

aki tényleg hetero, nem akarja más farkát verni vagy pasi(k) előtt csinálni.

Én 100% hetero nőként a leszbicsókot se találom “ szépnek” és nem gerjedek be, ha két nő nyaljafalja egymást.

2019. márc. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert könnyebb sok esetbe kíváncsi heteronak nevezni magukat, mint bevállalják a másságukat.

Érdemes körülnézni szexpartnerkeresőn, nagyrészt nekemis olyanok írnak, akiknek az adatlapján hetero szerepel.

Nem kell melegnek lennie senkinek, de ha egy pasi szerepel egy szexpartnerkeresőn, tuti őt is megkörnyékezték már "hetero" pasik.

2019. márc. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Létezik erre egy skála, ami aszerint osztályozza az embereket, hogy milyen szinten melegek. Vannak, akik TÉNYLEG full heteroszexuálisak, soha életükben még csak fel sem merült bennünk a homoszexuális kapcsolat iránti igény. Aztán vannak (sokan), akik fantáziálás szintjén foglalkoznak a témával, de élőben soha nem próbálnák ki, még ha lenne rá lehetőségük, akkor sem. (Én pl. ilyen vagyok.) Vannak, akik egy-két alkalmi próbálkozásig mennek el, de többre nem vágynak. És aztán vannak, akik tényleg biszexuálisak. És a skála végén szerepelnek azok, akik teljesen homoszexuálisak, tehát bennük az nem merül fel soha, még fantázia szintjén sem, hogy ellenkező neművel szexeljenek. Szóval ez azért annyira nem egyértelmű...

Én heteronak tartom magam, mert a fantáziáláson kívül tényleg nem volt még dolgom velem azonos neművel, pedig előfordult már, hogy egy egyébként vonzó azonos nemű próbált hozzám közeledni. Élőben egyáltalán nem izgatott a dolog.

2019. márc. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én pl úgy tartom magam full bi nek, h még sosem láttam farkat a sajátomon kívü testközelből...pedig nagyon kipróbálnám
2019. márc. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én biszexuális vagyok, de még sosem volt dolgom lánnyal :/. Pedig az ő testük szerintem vonzóbb, mint a férfiaké, ezt nehéz elmagyarázni. Nekem a hozzám hasonló korú nők tetszenek, valamint a legalább 10 évvel idősebb pasik (de lehet több is). Kicsit bonyolult. De ja, érdekes, hogy srácok együtt alszanak részegen meg egymásnak önkielégítenek, de azért van barátnőjük, hát nem tudom...
2019. márc. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak: "egymásnak önkielégítenek", ez ellentmondásos :D önkielégítésben benne van hogy "ÖN", azaz hogy magának csinálja. :D
2019. márc. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!