Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Melegek/biszexek ha lehetne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek/biszexek ha lehetne változtatni ti lennétek heterok?

Figyelt kérdés
2019. jan. 21. 17:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én biszex lány vagyok és tuti nem.
2019. jan. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Biztos nem. Ez is hozzám tartozik, és ettől vagyok aki vagyok.


Biszex srác.

2019. jan. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
meleg vagyok,bisex lennék
2019. jan. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. jan. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokaig, evekig a fel eletenet odaadtam volna, hogy a masik feleben ""normalis"" legyek. Azota mar nem valtoztatnek ezen.
2019. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki már elfogadta a helyzetet és saját magát, az nem akarna változtatni.
2019. jan. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Bár inkább lennék bi lány. Pasiként azért annyira nem jó!

2019. jan. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó miért?
2019. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8

Ugyan nem tőlem kérdezted, de a bi csajokat könnyebben elfogadja a társadalom, mint a bi pasikat. A bi csajok még a heterók szemében is olyan cukik, míg a bi pasik egyszerűen b*zik. Ami nem éppen kedvező megítélés.

Ettől függetlenül szeretem a bi pasi létemet. Igaz, nehezen fogadtam el, de sikerült, és úgy érzem, helyen vagyok.

2019. jan. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#8 vagyok.

Szerintem aki az egyiket elfogadja a másikat meg nem, az rohadt nagy nyomorék.

Van amúgy egy biszex fiú barátom, mindenki támogatja aki tudja róla, világgá meg nyilván nem kürtöli. Szerintem egy normális ember nem ez alapján ítél meg másokat.

Én biszex lány vagyok, és szerencsére nem személyesen, de hallottam már olyan véleményt leszbikus lányoktól, és hetero fiúktól is, hogy bi lánnyal nem ismerkednének. Lányok szerint undorító aki a fiúkhoz is vonzódik, és úgyis megcsalnám őket fiúval, fiúk szerint meg nőietlen és úgyis megcsalnám őket lánnyal. :D Pedig kifejezetten hűséges típus vagyok, de mindegy. :/

Szóval lehet hogy valamivel lányoknál elfogadottabb dolog, de annyira nekünk se könnyű. :/

2019. jan. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!