Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexek tényleg van olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexek tényleg van olyan, hogy valaki egy idő után átpártol az egyik nemhez és az már úgy is marad?

Figyelt kérdés

2019. jan. 20. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
persze, nagyszülők és a szülők is mondták mindenre hogy ne csináld mert úgy maradsz. Miért pont ez lenne kivétel ? ( irónia )
2019. jan. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Légyszi normálisan válaszoljatok már. :(
2019. jan. 20. 17:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokféle szexualitás létezik a biszexualitáson belül is.

Van aki egyformán vonzódik a két nemhez, van aki a sajátjához sokkal jobban, van aki az ellenkezőhöz sokkal jobban, van aki a sajátjához csak testileg, van aki a sajátjához csak érzelmileg, van aki az ellenkezőhöz csak testileg, van aki az egyikhez szexuálisan jobban a másikhoz meg érzelmileg jobban stb.

És ezek változhatnak is, van akinek nagyon sűrűn, van akinek nagyon ritkán van akinek attól függően változik hogy épp ki tetszik neki, van aki tudatosan csak az egyik nemmel keres kapcsolatot mert a másikból elege lett és igen olyan is van akinek egyszer megváltozik és úgy marad.

Én a lányokhoz húzok, mondjuk én mindig is hozzájuk vonzódtam jobban, de ismerek sok olyat aki kezdetben inkább az ellenkező nemet preferálta, aztán rájött hogy biszex és egyre inkább az azonos neműeket keresik. Fiúk lányok egyaránt. Érdekes módon a fordítottjára nem tudok példát, de biztos van, nem tudom melyik lehet a gyakoribb.

L/bi

2019. jan. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én mikor rájöttem hogy biszex vagyok kb a lányos időszakom bő 4 hónapig tartott aztán 3 fiú is tetszett utána ezért így "elfelejtődött". 17 éves koromtól meg a lányok sokkal jobban vonzanak és ez azóta is tart (19 vagyok).

Lehet én is így maradok. :/

2019. jan. 20. 17:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos, de ha úgy érzed inkább lányokkal lennél, akkor próbáld meg elfogadni, sokkal boldogabb leszel ha nem másoknak megfelelve akarsz élni, hanem azt csinálod amit valójában érzel.
2019. jan. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én már ott tartok, hogy nagyon ritka, ha megtetszik egy fiú, mert már nagyon kiábrándultam belőlük a sok csalódás miatt. A lányok pedig sokkal jobban vonzanak és szerintem ez már nem fog változni.

21/L

2019. jan. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Csak sajnos valahogy lánnyal nem tudok elképzelni egy kapcsolatot bár lehet ez azért van mert tapasztalatlan vagyok.

Meg még ugye szerelmes sem voltam egy lányba sem.

2019. jan. 20. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!