Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha mar fogtam meg fiunak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mar fogtam meg fiunak a farkat bi vagyok?

Figyelt kérdés
22F
2019. febr. 28. 18:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%
Embeeer... Az egy dolog,hogy ha hozzáérsz egy farokhoz, attól még hetero vagy, de ha "edzés után többször kiverjük !egymásnak!" történet után te még tagadod a ferde hajlamaidat, akkor ott nagy makacsság van! Egyébként én is biszex vagyok, szóval azért tudom miről beszélek, nem csak a semmibe mondom a magamét...
2019. márc. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is van hajlamod, #10-es, ezt sértegetési szándék nélkül, biszexként mondom. Nem attól lesz valaki bi, hogy fizikailag érintkezik valamilyen formában egy fallosszal, ami nem az övé, hanem attól, ha ezt szexuális töltettel és élvezettel teszi (a farokverés bőven ez a kategória).
2019. márc. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
16%

megint itt tartunk. annyira bírom h melergek, bisexek beszélnek mindig diszkriminációról, közben meg pont a heteró fiúkat diszkriminálják a legjobban. ugyan miért ne lehetne 2 heteró fiú között is vmi. pontosan ezért nem vagyunk biszexek, mert sose tennénk olyan dolgokat, amiket 2 biszex vagy meleg. de bizony heteró srácok között is lehetnek dolgok, csak hát elég tabu. de attól még létezik ...

sztem se egy biszex se egy meleg nem mondja h nagyon gáz megkúrni egy fiút ... nem? na látod, ilyet heteró sose tenne, de azért van pár dolog, amit igen. úgyhogy nem kell mindjárt lehomózni vkit, csak mert vannak fiúval kalandjai, ugyanis azok baromira mnások mint két meleg között. eleve ott kezdődik h egy heteró fiú az életben se állna se egy meleggel semmi ilyet tenni.

2019. márc. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
87%
#13, de kivertétek egymás farkát ba#dmeg-.-" Meg egyáltalán hogyan jön ide a diszkrimináció?! Te csak simán hü.lye vagy, ha minket hitegetsz arról, hogy ha kettő férfi kiveri egymás farkát, az nem homi kaland....
2019. márc. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
83%

Hetero=különböző, ergo férfi és nő páros. Na a heteroság ott megbukik, hogy te férfi férfi párban hoztál létre szexuális kalandot. Akkor lehetnél még max full hetero, ha ezt a közös kiverést nem élveznéd, és csak valami más okból kifolyóan csinálnád, de hát ez ugye nem aktuális...


Egyébként bocs kérdező, hogy itt vitatkozunk!:P

2019. márc. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Miért fogtadmeg?

Mert kiványcsi voltál milyen faszt fogni?

Nem vagy bi. Kiváncsi hetero vagy.


Minden más esetben bi vagy.

Illletve ha más akarta hogy megfogd akkor büncslekmény áldozata vagy.

2019. ápr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

hogy mi?


hogy lett ebből bűncselekmény? :)


amúgy nem, nem vagy.

2019. ápr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
77%
Hát az edzés utáni duman besirtam xddddd kikezek... Hehe
2019. ápr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!