Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha mar fogtam meg fiunak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mar fogtam meg fiunak a farkat bi vagyok?

Figyelt kérdés
22F
2019. febr. 28. 18:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
Ha saját akaratodból történt,akkor hetero az biztos nem vagy mert az kizárólag puncikat fogdos.
2019. febr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

Így elég tág fogalom ! Mi volt az indíték ??

Ha piásan, poénból akkor NEM !

Ha pl. fogadásból,vagy véletlenül,akkor SEM !

Ha rábeszélted,hogy megfoghasd, mert szexuálisan izgat, akkor van biszex hajlamod. (vagy ahogy sokan újabban szokták mondani, "kíváncsi hetero")

Szóval, ha izgatott és jól esett, akkor bi. vagy, és fogadd el, nem dől össze a világ,mert megfogtál egy f@.szt !

2019. febr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
ugyan ... ha megszopattad, akkor is lehetsz még heteró, nem ezen múlik, h megfogod-e vagy sem.
2019. febr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Hát attól függ, miért fogtad meg..
2019. febr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Ha izgatott az a tény, hogy más fiú farka van a kezeid közt, akkor igen.
2019. márc. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
es jo volt? szerintem nagyon jo,,az is ha mas megfogja az enyem de en is szeretem masnak markolni verni hmmm..vagy egy kézzel a 2 öt összefogni es ugy verni ..a legjobb
2019. márc. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%

"Ha piásan, poénból akkor NEM !"


vicces, ha piásan "poénból" bevállalom a passzív szeret két pasival, akkor még hetero vagyok?

És ha legközelebb is piálni fogok épp ezért? :)


Onnantól kezdve hogy valaki a saját nemével létesít szexuális kapcslatot az már nem hetero.

oké, hogy itt csak arról van szó, hogy megfgta más farkát, de a heterók nem fogdozzák egymást.

2019. márc. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
25%
ez hülyeség. nekem is bnőm van, haveromnak is, de azért edzés után elég sokszor kiverjük egymásnak ... nyilván mást egy heteró nem csinálna, de ez még belefér.
2019. márc. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
#8, biszex vagy.
2019. márc. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
26%

dehogy vagyok ...


most őszintén, ha azt nézem, ki az akinek az egyesületben soha semmi kalandja nem volt fiúval, akkor aszem nem maradna a heteró a te nézeted szerint. én inkább azt nem értem h miért ilyen erős a vágy h rögtön biszexezz ilyen miatt? valami van ott sztem ...

na meg azért beszéltzem én már nem egy emberrel, ha nem sportegyesület, akkor nyári tábotr, stb stb, és nekem tapasztalatom h azok vannak kisebbségben akik soha nem értek farokhoz.

2019. márc. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!