Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi lányok nektek tetszenek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi lányok nektek tetszenek a magasabb vékony lányok?

Figyelt kérdés

Kb 175cm és 70kg re gondolok nem az a szálka típusú hanem "egészségesen" vékony, és akár edz egészségesen eszik és ha nektek nem olyanok jönnek be akkor mien típusú lányok?

Nekem az alacsonyabb picit ducibb lányok jönnek be.



2019. febr. 19. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Valószínűleg igen.
2019. febr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
65%
igen, sőt még az alacsony vékony lányok is hanem jobban
2019. febr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen
2019. febr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez vicces, mert én a 177/65-el egyáltalán nem érzem magam vékonynak.

Szerintem a vékony lányok 55-60 kg körül vannak.

34n

2019. febr. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen a magas vékony lányok jönnek be.


A ki-hány kiló pedig változó. Függ a csontoktól, izomtól, testfelépítéstöl stb...

2019. febr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem nem. Én a husisabb lányokat szeretem, akik kb. egymással velem (159cm vagyok). A vékonyak nekem nem jönnek be.
2019. febr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha csak a kinézet számítana, akkor én mindig a magasabb, lányt választanám.. Nem tudom.. Valahogy bejön a szintkülönbség :D (~160 cm)

Az, hogy vékonyabb legyen, az nem kitétel. A lényeg, hogy egészséges legyen ebből a szempontból.

2019. febr. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!