Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Már 3 éve a lányokhoz vonzódom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 3 éve a lányokhoz vonzódom (fiúkhoz is de a lányokhoz sokkal jobban) változhat ez még? 19/l

Figyelt kérdés

2019. febr. 18. 20:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Oviba még nem néztem se filmet se sorozatot se klippeket és már akkor tudtam. ;)

Az meg hogy egy tizenéves kislány átvált emó stílusba és olyanokat mondogat hogy minden pasi szemét nem említhető egy lapon azzal hogy melyik nem izgat szexuálosan évek óta, melyikkel vagy képes lefeküdni, vagy hogy kibe vagy képes őszintén szerelmes lenni. Nem azért vagyok most is egy lánnyal kapcsolatban, mert divat vagy mert ezt láttam a tv ben, hanem mert szeretem és máshog boldogtalan lennék. Pedig nem volt egy nagy buli ezt felvállalni.

2019. febr. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!