Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez a kérdés leszbi/biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kérdés leszbi/biszex lányokhoz/nőkjöz szól. Nektek milyen külső jegyek jönnek be nagyon? Mi az amire egy lányon azt mondjátok hogy "hűha"?

Figyelt kérdés

2018. nov. 13. 06:58
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Olyan stìlus ami eleganciàt ès dominanciàt sugàroz. Klasszikus stìlusra gondolok. Ceruzaszoknya, blùz, harisnya, magassarkù, blèzer...Francia konty, hűvös tekintetet sugàrzò smink, esetleg szemüveg...:)
2018. nov. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
kis alacsony, cuki, nem ku r v á s, nem vakolt a feje, egyszerű. és nem kell hogy direkt leszbinek nézzen ki (pl nem tetszik a rövid haj se).
2018. nov. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vörös haj, szeplők esetleg zöld vagy kék szem, ha barna az se gond :)
2018. nov. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Màr megint le lettem pontozva de hogy mièrt...:D
2018. nov. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is a (természetes) vörös haj az ideálom. Mellé egy elbűvölő, átható, bölcs tekintet, aminek a mélységében el tudnék veszni. A Trónok harcában hiába írta le G.R.R. Martin, hogy Ygritte nem teljesen hibátlan külsőleg, nekem a lelki szemeim előtt ez a tökéletes álomlány jelent meg. Részben ezért sem akarom megnézni a sorozatot, félek, hogy csalódok, és az én személyes Ygrittem eltűnik a képzeletemből :D
2018. nov. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ha sötét a haja és szép a szája már megfogott😏
2018. nov. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Barna haj,zöld/barna szem,karcsú alkat,határozott személyiség,szép ápolt arc,formás popsi,kerek közepes/tenyérnyi mellek--> nah ez áztán a hűha 😋😍😍🤗☺😚
2019. jan. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 biera77 ***** válasza:
100%
Kis szőke!Lányos vonásokkal,sugárzó szemekkel..
2019. máj. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!