Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan vegyek már végre egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyek már végre egy kis bátorságot a lányokhoz? 21/F

Figyelt kérdés

Annyira gyáva vagyok, hogy ez már borzasztó. Pozitív visszajelzések ellenére is úgy érzem magam a lányok társaságában mint egy féreg, amit menten el kell taposni.

Igazából ha tükörbe nézek tetszem is magamnak, ruhákra is szeretek költeni, de ha már csajozni kellene bármilyen formában akkor rögtön visszalépek, minden magamba vetett hitem elillan, bulikba nem is járok.

A tipikus "jó csajoknál" elvből nem próbálkoznék. Eggyel azért lefeküdtem, mert úgy alakult, de annyi is volt, azonban a visszafogott, aranyos lányoknál is tehetetlen vagyok. Magam is úgy vagyok vele, hogy nem kellene évekig próbálkozzak míg barátnőt találok.

Nincs semmi tipp, hogy kibillenjek ebből, és megpróbáljak tököt növeszteni?

Néhány közelebbi barátom is kiröhög, hogy mi a fene ez nálam, de én sem tudom.

Jézusom, négy év múlva már 25(!) leszek, és még soha nem volt kapcsolatom, még csak gyerekkori sem.



2018. júl. 26. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, 4 év múlva már 25 leszel, 53 év múlva pedig már 74, úgyhogy kapd össze magad!

A lányok nem valami földöntúli, félelmetes szerzetek, hanem ugyanolyan emberek, mint te. Elsősorban akként tekints rájuk, később jöhet a többi.

2018. júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy is fogalmazzak, szerintem azért félsz, mert tudat alatt úgy érzed, hogy bizonyos értelemben véve hatalmuk van fölötted. Pedig valójában nem ők csinálják, hogy olyan hatást gyakoroljanak rád, amilyet, hanem az benned zajlik. Innen viszont logikus lépés rájönni, hogy ha megvizsgálod, te simán belenyúlhatsz abba a folyamatba, amely benned zajlik, azaz, a félelmed okába. Ugyanis, bármilyen hihetetlen, meg lehet tanulni az érzéseinket kordában tartani, urambocsá, más irányba terelni, vagy ideiglenesen lecsökkenteni, stb. stb. Na, ebbe kellene némi energiát fektetni. Ha nagyon csúnyán akarnék fogalmazni, akkor úgy mondanám, hogy a félelmeidet végső soron a saját farkaddal kellene megkonzultálnod.
2018. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De mégis, hogy konzulhatnám meg? Mindig leblokkolok ha csak haveri körbe kerülnek új csajok, és olyankor kész vicc vagyok. Hülyeségeket mondok (már ha megszólalok) és szerintem tök bambán nézek ki a fejemből.

Nem megy, pedig akarom. Tudom, hogy jó csajjal lenni, szeretném is átélni ismét, de nem tudom.

Valahogy pedig tényleg legyőznöm a félelmem csak tudnám, hogy mert ez már nem egészséges, amibe hajszolom magam akaratlanul is.

Az, hogy egyszerűen ismerkedni, csajozni nem fog menni.

2018. júl. 26. 21:49
 4/10 A kérdező kommentje:
*tényleg le kell győznöm...
2018. júl. 26. 21:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam legyőzni és elmenekültem egy férfi elől pedig mindig nagyon tetszik. :(
2018. júl. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha én azt össze tudnám számolni hány lány, esetemben lassan nő elől menekültem el... Nincs annyi hajam szála.
2018. júl. 26. 22:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Pickup artist, nezz utana, esetleg the gamet olvasd el. Ne verd ki napokig hetekig, utana meg akkora vagy lesz benned h csak oda fogsz menni valakihez aki tetszik :) stb stb a lenyeg ne legy pi..a szolits le barkit es mindenkit :)
2018. júl. 27. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igyál egy pár felest és menj le bulizni. Csak ne váljon szokássá :D (mármint a pia, mint mankó a csajozáshoz).
2018. júl. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A nők is csak emberek. Félsz hogy elküldenek? Na és? Akkor mi van? Nem tudsz majd miről beszélgetni? Elmondom a trükköt: ne bonyolítsd túl. Én anno úgy csináltam, hogy gőzöm sem volt mit fogok kérdezni, semmi stratégiám nem volt. Nagy levegő, és lesz ami lesz. Így viszont totál magam adtam, és sosem égtem be. Volt amikor nem jött össze, de hát pl. nekem sem jött be mindenki. Nem kell azt hinni, hogy a lányok egy sokkal magasabbrendű fajt képeznek. Ha ezt tudatosítod, már nem lesz probléma. Ja, még valami. Ha neked a "tucat-modell lányok" tetszenek, akkor felejtsd el azt, amit eddig mondtam. Nekik villantani kell, és ha esetleg felszedted, ne várj sok érzelmi töltetet. A szex mint téma, még túl nagy falat jelenleg a számodra, ebbe bele se megyek.
2018. szept. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Értem. Hát, nem tudom mi lenne ha egyszer nagy levegőt vennék és mégis megpróbálnám.

Egyébként miért túl nagy falat a számomra, ezt hogy érted?

Mint ahogy írtam hiába nem nyomulok a nagyon jó csajokra különösebben, eggyel mégis lefeküdtem már.

2018. szept. 2. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!