Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiatal biszex lányokhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal biszex lányokhoz szólna a kérdésem. Velem van a baj? 25N

Figyelt kérdés
Kiszeretném próbálni lánnyal.... Úgy gondoltam ez nem olyan nagy dolog, így felregisztráltam pár társkereső App-ra. Írt pár lány, én is írtam párnak, de amikor kiderült, hogy én csak kipróbálnám, nem akarok randizni, heteket beszélgetni stb... Akkor egyből én voltam a gáz. Tényleg az vagyok? :/ lányokat tényleg ilyen nehéz alkalmira találni?
2018. jún. 2. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Először is ne legyél ilyen bizonytalan. Ez tipik probléma..

Aztán, tudod.. mivel kezdő vagy és bizonytalan is, így erőteljesen ott van az a dolog benned, hogy majd jól meggondolod magad az utolsó pillanatban..

És ez sajnos benne van.. senki sem akarja az idejét adni bizonytalan dolgokra. Mindenki eredményt vár a tetteiért cserébe.

Egyszerűen ez álla háttérben.. semmi más.


A fantáziálás sokszor csak azért könnyű mert mi magunk vagyunk a saját kis biztonságos világunkban nyilván nem érhet minket semmi sokk.. és minden rózsaszín, minden szép:)

Aztán a valóság más.. sok sok tényező létezik ami megzavarja az idillünket.

Szóval ez ilyen sajnos, én magam sem tudom pontosan sokszor mi az ami csak vágy és mi az amit meg is mernék belőle valósítani.. Pedig sokszor annyira valóságosnak tűnik az amit és amiről fantáziálok. Sajnos a valóságban ez nem olyan izgató, inkább frusztrálónak hat.. Nehéz ez a kettősség..


Mindig arra gondolok én is, hogy biztos jó lenne csak le kellene küzdenem a félelmeimet, és merni magam átadni az élvezeteknek..csak hát ez nem is olyan egyszerű mint aminek tűnik, de remény van..mindig abban reménykedem, hogy ha egyszer bevállalom a kockázatot akkor nagy lesz érte a jutalom, hiszem megélhetem a vágyaim:)


Nem tudom, hogy segítettem-e.. próbáltam nagyon őszinte lenni, és picit magamról is írtam, mert úgy gondolom tanulhatsz ebből te is.

Ja, és mielőtt félreértenéd.. ne haragudj, de nem vagyok biszex lány!

2018. jún. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De pont ez a lényeg, hogy mindenki más volt a bizonytalan :D
2018. jún. 2. 14:32
 3/7 anonim ***** válasza:
hát ezt benéztem :DDD
2018. jún. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Társkeresőn nyilván az ember társat keres, nem egy alkalmi valakit. Jobban jársz, ha inkább más jellegű oldalakra regisztrálsz. Amúgy miért lennél gáz?

Nekem az első ilyen élményem tök véletlenül alakult, a barátnőmmel ittunk és hát felvette a dolgot, én meg belementem, megtörtént. Azután évekkel később már tudatosan voltam együtt egy másik nővel, akiről tudtam, hogy szintén biszex, mint én.

Engem például a nők csak szexuálisan érdekelnek, tehát csak szexuálisan vonzódom hozzájuk, érzelmeket nem tudok nő iránt érezni, tehát szóba sem jöhet a randi, meg a beszélgetés, vagy ilyenek.

Miért lennél gáz? Ki akarod próbálni. Akkor próbáld ki. De olyannal, aki szintén nem érzelmi alapon áll hozzá a dolgokhoz.

2018. jún. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmit a legkönnyebb találni társkeresőn beregizel és már meg is találnak a kalandor nők.
2018. jún. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát engem nagyon nem találtak meg :D
2018. jún. 2. 22:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Írj nekem 🤣🤣

22l

2018. jún. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!