Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányokhoz szól a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányokhoz szól a kérdés. Honnan jöttetek rá, hogy azok vagytok?

Figyelt kérdés

Mik voltak a jelek?

kort és nemet is írjatok


csak puszta kíváncsiságból kérdezem :)



2014. nov. 24. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Beleszerettem egy nőbe. Ennél egyértelműbb jel nem kellett. ;)
2014. nov. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

*20/L

bocsi, lemaradt

2014. nov. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

32/L

anno részegen kipróbáltam kíváncsiságból :)bejött, azóta is csinálom csajjal, ha van rá alkalmam

2014. nov. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Huhh nallam icipicit bonyolultabb volt... en viszonylag koran jottem erre ra vagyis kezdtem el kutakodni ezutan... mikor mar nagyabol beert annyira a fejem h tudjam mi az a fiu lany kapcsolat akkor vettem eszre h nekem tetszenek a fiuk de a lanyokis ugyanigy.... elso kapcsolatom ami igazan komoly volt az egy fiuval volt... akkor voltam 15 eves.... szerettem imadtam ... de aztan eszrevettem h meglatok egy lanyt es ereztem h ugyanugy tudnak fele is kozeledni megneztem a mellet es es megakartam ... ereztem h vonzodom hozza...szerettem a paromat es pont emiadt mentem el pszihologushoz h ez normalis h lanyok is kivaltanak hasonlo erzelmeket... akkor talalkoztam elsonek a biszexualis szoval, Viszonylag keveset kellet jarnom mivel eleg meggyozo volt a neni h ez nem baj es nem betegseg nem vagyok leszbikus.Aztmondta ugyanugy tanuljam meg kezelni az erzelmeimet mint egy fiu fele ha mar epp parkapcsolatban vagyok. Most mar teljesen elfogadtam azota leptem mar szexualis kapcsolatba lannyalis (isteni volt de a pasik se rosszak) Jelen pillanatba volegenyem van o teljes mertekbe elfogadta a "mas"sagomat.
2014. nov. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én nem gondolom magamnak biszexnek, de tudom, hogy van bennem egyfajta biszex hajlam, mert el szoktam játszani egy gondolattal, hogy egy nő megsimít, vagy ahogy egy másik csaj lesmárol... egyszer kipróbálnám. :)


17/L

2014. nov. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

már régebb óta sejtettem, kipróbáltam és tetszett, de ezután még sok idő volt mire magamnak be mertem tényleg vallani meg elmondtam a közeli barátaimnak :)

18/L

2014. nov. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!